Marina Łuczenko

i

Autor: Instagram Marina Łuczenko

Marina utonęła w objęciach Lewandowskiego! Szczęsnemu miała do powiedzenia tylko jedno

2021-05-31 15:04

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2021. Sztab szkoleniowy kadry postanowił, że w pierwszych dniach piłkarzom w Opalenicy będą towarzyszyły ich najbliższe rodziny. Partnerki zawodników chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami w wielkopolskiej miejscowości. Tym razem mogliśmy ujrzeć niestandardowe zachowanie żony Wojciecha Szczęsnego, Mariny. We wszystkim brali udział Anna i Robert Lewandowscy!

Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami. Na start zmagań w fazie grupowej "Biało-czerwoni" powalczą ze Słowacją, a do tego starcia dojdzie już w poniedziałek, 14 czerwca w Petersburgu. Potem polski zespół czekają potyczki z Hiszpanią i ze Szwecją. Dlatego też tak ważny jest okres, w który Polacy weszli już kilka dni temu. To, co wypracują podczas wspólnych treningów, będzie musiało wystarczyć, aby odnieść dobry wynik podczas EURO 2021. A czy tak właśnie się stanie? Przekonamy się już wkrótce.

Tak mieszka Jan Bednarek - ZDJĘCIA

W budowaniu atmosfery na kadrze w ostatnich dniach pomagały najbliższe rodziny zawodników. Sztab szkoleniowy pozwolił, aby w Opalenicy przebywały partnerki życiowe czy dzieci reprezentantów Polski. W gronie tym znalazły się także Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Anna Lewandowska. Pierwsza z wymienionych kobiet postanowiła podzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych. Na jednym z nich została jednak objęta nie przez swojego męża, a przez "Lewego"! Wszystko oczywiście z uśmiechem.

Cóż, Wojciech Szczęsny 41 bramek może nie strzeli, ale kto wie, czy sukces reprezentacji Polski podczas EURO 2021 nie leży w 41 skutecznych interwencjach tego golkipera. To oczywiście z przymrużeniem oka, ale już wkrótce wszystko będzie odbywało się już wyłącznie na poważnie. Począwszy od sparingu z Rosją, który we wtorkowy wieczór odbędzie się na stadionie we Wrocławiu. On powinien powiedzieć wiele w kwestii tego, w którym aktualnie miejscu są "Biało-czerwoni".

Raport z Opalenicy. Pierwsze słońce na kadrze i impreza z Golcami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze