Kacper Kozłowski rozchwytywany po meczu na Euro

i

Autor: Cyfra Sport Kacper Kozłowski rozchwytywany po meczu na Euro

Młody gwiazdor reprezentacji Polski rozchwytywany po meczu na Euro! O Kozłowskiego dopytują już największe kluby w Europie

2021-06-22 18:39

W reprezentacji Polski nie brakuje młodych i perspektywicznych zawodników, którzy przyciągają uwagę zagranicznych klubów i jednym z nich jest Kacper Kozłowski. Zawodnik Pogoni Szczecin niedawno został najmłodszym zawodnikiem, który wystąpił na mistrzostwach Europy. Dobry występ w meczu z Hiszpanią na Euro sprawił, że Kozłowski już zwrócił na siebie uwagę największych klubów w Europie, z Juventusem i FC Barceloną na czele.

W kadrze reprezentacji Polski w ostatnich latach można znaleźć wielu piłkarzy, którzy pomimo młodego wieku już przyciągają uwagę dużych klubów i odchodzą z Ekstraklasy do zagranicznych lig, by tam rozwijać swój talent i zbierać cenne doświadczenie w walce z o wiele silniejszymi zespołami niż te, które możemy oglądać na co dzień w PKO Ekstraklasie. Jednym z nich bez wątpienia jest Kacper Kozłowski, który zrobił niemałą furorę nad Wisłą, gdy otrzymał od selekcjonera Paulo Sousy powołanie na Euro 2020. Młody zawodnik, który na co dzień występuje w Pogoni Szczecin stał się najmłodszym zawodnikiem w historii mistrzostw Europy po tym, jak w wieku 17. lat i 246. dni pojawił się na murawie w meczu Polska - Hiszpania. Ten wyczyn nie przeszedł bez echa i Kozłowski już zwrócił na siebie uwagę prawdziwych gigantów, którzy ostrzą sobie zęby na młodego i perspektywicznego zawodnika. 

Kozłowski rozchwytywany po meczu na Euro

17-latek przyciągnął najpierw uwagę Paulo Sousy, który postanowił dać mu szasnę na Euro 2020 i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Młody pomocnik Pogoni Szczecin pojawił się na murawie już w 55. minucie, zastępując na murawie Mateusza Klicha i pokazał, że selekcjoner Biało-czerwonych podjął dobrą decyzję, wpuszczając go na boisko. Kozłowski zaprezentował się bardzo dobrze, czym od razu przyciągnął uwagę największych klubów w Europie. Według plotek, pomocnikowi przyglądają się już Juventus, FC Barcelona i Manchester United. 

Maciej Rybus zmienił się po tych wydarzeniach. Zachowaniem mocno zaskoczył mamę

Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA
Sonda
Polska - Szwecja Euro 2020: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze