Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram/ wojciech.szczesny1 Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

Nadszedł niezwykły dzień dla rodziny Wojciecha Szczęsnego! Polski bramkarz wyprawił synowi urodziny w rajskiej scenerii

2021-06-30 19:21

Wojciech Szczęsny ma za sobą bardzo trudne dni. 31-letni golkiper został przez dużą część fanów uznany za jednego z winnych klęski Polaków na Euro 2020, które rozpoczęło się dla niego trafieniem samobójczym w meczu ze Słowacją. Na bramkarza Juventusu spadła ogromna krytyka także ze strony różnych ekspertów. Teraz jednak Szczęsny stara się odpocząć po trudnym sezonie spędzając czas z rodziną, która jest dla niego bardzo ważna. 30 czerwca jest dla niej szczególny, ponieważ tego dnia urodziny obchodzi syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Liam.

Wojciech Szczęsny nie ma szczęścia do wielkich turniejów. Na każdym z nich przytrafia mu się jakieś nieszczęście – czerwona kartka, kontuzja, błąd prowadzący do utraty bramki, a tym razem, na Euro 2020, golkiper Juventusu zanotował trafienie samobójcze, choć spór na temat tego, ile było w tym winy samego Szczęsnego, nie został do końca rozstrzygnięty. Kolejne mecze na europejskim turnieju nie były dla niego tak pechowe – polski bramkarz przyczynił się m.in. do ważnego remisu z Hiszpanią. W ostatnim, nieudanym dla Biało-Czerwonych, meczu wpuścił on co prawda trzy gole, ale za ich utratę obwiniać powinniśmy raczej piłkarzy z pola. Podobnie jak inni piłkarze Wojciech Szczęsny po zakończeniu przygody na Euro 2020 udał się na wakacje. W trakcie urlopu jego rodzina przeżywa niezwykle radosne chwile, który z pewnością pomogą zapomnieć golkiperowi o nieudanych mistrzostwach – jego syn, Liam, 30 czerwca skończył 3 lata.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wyprawili synowi rajskie urodziny

Rodzina polskiego golkipera ceni sobie prywatność. Marina Łuczenko-Szczęsna długo ukrywała swoją ciążę, a po narodzeniu dziecka rodzice podjęli decyzję o tym, że na zdjęciach udostępnianych w Internecie nie będą publikowali twarzy swojego potomka – tak, jak robią to m.in. Robert i Anna Lewandowscy oraz wiele innych gwiazd show-biznesu. Nie oznacza to jednak, że  nie udostępniają oni materiałów ze swoim synkiem. Teraz Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsnej pojawiło się krótkie nagranie z urodzin jej pociechy.

Na materiałach udostępnionych przez żonę Wojciecha Szczęsnego widać, że rodzina przebywa obecnie w ciepłych krajach. Na zdjęciach i nagraniach możemy podziwiać skąpane w słońcu piękne wybrzeża. To właśnie w takiej scenerii swoje trzecie urodziny obchodzi mały Liam, który urodził się 30 czerwca 2018 roku. Nie mogło zabraknąć oczywiście tortu, jak i kolorowego balonu przedstawiającego cyfrę 3.

Liam Szczęsny

i

Autor: Instagram / marina_official Liam Szczęsny
Liam Szczęsny

i

Autor: Instagram / marina_official Liam Szczęsny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze