Włochy - Anglia finał Euro 2020

i

Autor: AP Włochy - Anglia finał Euro 2020

Najpierw szaleli na boisku, a potem wylądowali razem w łóżku! Pokazali ZDJĘCIE: uśmiechy, bo był ktoś jeszcze

2021-07-12 10:17

Finał tegorocznych mistrzostw Europy be wątpienia zalicza się do szalonych meczów, w których nie zabrakło dramaturgii oraz zwrotów akcji. Ostatecznie to Włosi sięgnęli po upragnione trofeum, wygrywając w rzutach karnych, po czym zapanowała wielka radość nie tylko na Wembley, ale również w hotelowych pokojach nowych mistrzów Europy. Dwaj obrońcy Italii, Leonardo Bonucci oraz Giorgio Cheillini podzielili się nawet specjalnym zdjęciem, na którym widać jak razem wylądowali w łóżku... z pucharem.

Już na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego Bjorna Kuipersa na Wembley w Lonynie, finałowe starcie Euro 2020 elektryzowało fanów nie tylko tylko reprezentacji Włoch oraz Anglii, ale także wszystkich kibiców futbolu na całym świecie. Emocje najlepiej było jednak widać w Londynie, gdzie odbywało się spotkanie, a to, co wyprawiało się na ulicach stolicy Anglii oraz na samym Wembley przeszło ludzkie pojęcie. Finał Euro 2020 również przyniósł wiele emocji, dramaturgii oraz zwrotów akcji, szczególnie podczas serii rzutów karnych, w których ostatecznie górą okazali się Włosi. Italia sięgnęła więc po upragniony puchar i została nowym mistrzem Europy. Nic więc dziwnego, że zawodnicy reprezentacji Włoch długo cieszyli się w wygranej nie tylko na murawie londyńskiego stadionu, ale również w hotelowych pokojach. Ciekawym zdjęciem pochwalił się jeden z bohaterów Italii, Leonardo Bonucci. 

Włosi wylądowali w łóżku z pucharem 

Zawodnik Juventusu oraz jego kolega z klubu i reprezentacji, a dodatkowo kapitan Italii, Giorgio Chiellini tworzyli podczas Euro 2020 świetny środek obrony, który dał się we znaki najlepszym napastnikom w Europie. Nic więc dziwnego, że piłkarze cieszyli się ze zdobycia mistrzostwa Europy jeszcze na długo po tym, jak pokonali Anglików na Wembley. Bonucci wrzucił nawet na swojego Instagrama specjalne zdjęcia, na którym widać go uśmiechniętego, leżącego na łóżku tuż obok Giorgio Chielliniego. Pomiędzy zawodnikami znajduje się z kolei upragnione trofeum. Takiego zdjęcia nie powstydziłby się nawet Robert Lewandowski

Bonucci ZAKPIŁ z Anglików po triumfie w Euro! Wykrzyczał TO do kamery [WIDEO]

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia
Sonda
Euro 2020 - jak oceniasz turniej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze