Po tych słowach Aleksandra Kwaśniewskiego Polacy zbieleją ze zdenerwowania. Nie ma już żadnych złudzeń. Będziemy cierpieć!

2021-06-09 10:27
Aleksander Kwaśniewski
Autor: SE Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski nie ma już żadnych wątpliwości. W najbliższych tygodniach Polacy będą bardzo cierpieli. Wszystko przez złe przygotowanie do najważniejszego okresu w tym roku. Turniej Euro 2021 od dłuższego czasu jest w orbicie zainteresowań wszystkich kibiców w naszym kraju. Biało-czerwoni na mistrzostwach zagrają w grupie E. Prezydent Kwaśniewski nie pozostawił złudzeń i spodziewa się bardzo trudnych zmagań dla podopiecznych Paulo Sousy. Jego słowa nie napawają optymizmem.

Reprezentacja Polski już niedługo rozpocznie grę na Euro 2021. W wyniku losowania biało-czerwoni trafili do grupy E i zmierzą się kolejno ze Słowacją, z Hiszpanią i ze Szwecją. Zdaniem wielu ekspertów w pierwszym, kluczowym, pojedynku faworytami będą podopieczni Paulo Sousy. Nie zmieniło tego nawet niepowodzenie w ostatnim meczu towarzyskim przed Euro z Islandią (2:2). Zapalony kibic, jakim jest prezydent Aleksander Kwaśniewski, postanowił nieco wystudzić emocje przed zbliżającą się imprezą. Kochający piłkę nożną polityk sądzi, że wcale nie musi być tak łatwo nawet w rywalizacji z teoretycznie słabszym południowym sąsiadem. Z wypowiedzi Kwaśniewskiego wynika, że to raczej my, Polacy, powinniśmy obawiać się zbliżającego się turnieju, który może okazać się wielkim rozczarowaniem!

Euro 2021. Kwaśniewski przekazał fatalne wiadomości

Aleksander Kwaśniewski nigdy nie ukrywał, że zależy mu na jak najlepszych wynikach reprezentacji Polski. Prezydent wielokrotnie pojawiał się na stadionach, gdy występowała na nich drużyna narodowa. Jego słowa z programu "Tłit" emitowanego na wp.pl tym bardziej mogą zaskakiwać i wprowadzać niepokój w serca biało-czerwonych fanów. Aleksander Kwaśniewski nie ukrywa bowiem, że w jego opinii podopieczni Paulo Sousy nie są należycie przygotowani do zmagań na Euro 2021. - Myślę, że Polska reprezentacja będzie przeżywała trudne chwile. Nie wydaje mi się, żeby stopień zgrania i pewności siebie był tak wysoki, jak mógłby być w przeszłości - skomentował.

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Mecze Polski na Euro 2021 kompletną klapą?

Słowa Aleksandra Kwaśniewskiego są tym smutniejsze, że do tej pory reprezentacja Polski występowała na mistrzostwach Europy trzykrotnie i tylko raz zdołała wyjść z grupy (2016 rok). Jeśli więc w przeszłości piłkarze byli lepiej zgrani niż obecnie, a sukcesy nie przyszły, to Euro 2021 może zakończyć się kompletną klapą. Tym bardziej, że w próbie generalnie przed turniejem biało-czerwoni zaledwie zremisowali z Islandią 2:2, która na Euro nawet nie wystąpi.

Więcej o Euro i reprezentacji Polski:

jwa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze