Robert Lewandowski na treningu przed Euro 2021

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski na treningu przed Euro 2021

Po zobaczeniu tego, co Robert Lewandowski wyprawia z piłką przed Euro 2021, wielu złapie się za głowy! Co za technika [WIDEO]

2021-06-04 13:37

Do rozpoczęcia Euro 2021 pozostało już zaledwie kilka dni, więc reprezentacja Polski pracuje na najwyższych obrotach, aby dobrze przygotować się do pierwszego meczu ze Słowacją podczas mistrzostw Europy. Chwilę przerwy pomiędzy kolejnymi zajęciami Robert Lewandowski postanowił wykorzystać tak, jak niejednokrotnie robił to w Bayernie Monachium, czyli błyszcząc swoimi umiejętnościami. Wielu kibiców może złapać się za głowy gdy zobaczy, co z piłką wyczynia "Lewy".

Kibice reprezentacji Polski odliczają już dni do pierwszego meczu Polski na nadchodzącym Euro 2021, a Biało-czerwoni wciąż w pocie czoła starają się jak najlepiej przygotować do potyczki ze Słowacją. Zanim jednak do tego dojdzie, piłkarzy prowadzonych przez selekcjonera Paulo Sousę czeka mecz Islandią, w ramach ostatniego sprawdzianu przed Euro 2021. Wielu fanów zastanawia się również, czy w tym spotkaniu ujrzymy Roberta Lewandowskiego, który w meczu Rosją dostał wolne od trenera. Kapitan polskiej kadry na boisku może się nie pojawić, ale swoimi ostatnimi wyczynami na treningach zdecydowanie mógł uspokoić tych, którzy zastanawiają się w jakiej formie jest Robert Lewandowski. Napastnik Biało-czerwonych przypomniał, że z piłką potrafi robić prawdziwe cuda. 

Robert Lewandowski czaruje na treningu

Do kolejnych świetnych występach Roberta Lewandowskiego chyba żaden z kibiców reprezentacji Polski nie ma wątpliwości, że "Lewy" zalicza się do grona napastników z wielkimi umiejętnościami. Filmiki w udziałem kapitana Biało-czerwonych niejednokrotnie stawały się hitem Internetu po tym, co Lewandowski wyprawiał z piłką na treningach. Tym razem może być podobnie, bo "Lewy" znów pochwalił się w jakiej jest formie przed Euro 2021. 

INTYMNE wyznanie Celii Krychowiak. Dla wielu kobiet to temat tabu. Jest nawet nagranie!

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?
Najnowsze