Belgia - Portugalia

i

Autor: AP Belgia - Portugalia

Przed hitem Belgia - Włochy na EURO. Gwiazdy Diabłów walczą z czasem

2021-07-02 13:46

Zapowiadają się nie lada emocje. 2 lipca w Monachium dojdzie do meczu Belgia - Włochy w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Dla wielu to przedwczesny finał. Kto będzie górą. Belgowie cały czas mają nadzieję, ze do rywalizacji z Italią przystąpią w możliwe najsilniejszym zestawieniu. Czy gwiazdy Czerwonych Diabłów: Kevin de Bruyne i Eden Hazard zdążą się wykurować na to prestiżowe starcie?

Trener reprezentacji Belgii Roberto Martinez przyznał, że decyzja w sprawie występu Kevina De Bruyne i Edena Hazarda w ćwierćfinale mistrzostw Europy z Włochami zapadnie w ostatniej chwili. Obaj piłkarze leczą kontuzje. - Będziemy czekać do ostatniej chwili i wtedy podejmiemy decyzję - przekazał hiszpański szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów. Jak tłumaczył, Hazard ma uraz ścięgna podkolanowego, a De Bruyne zmaga się z kontuzją więzadła w stawie skokowym. - W piątek po południu najpierw zapadnie decyzja lekarska, a następnie - jeśli będzie taki temat - piłkarska - dodał Martinez, który podkreślił, że nawet, jeśli obaj będą zdolni do gry, to trudno przypuszczać, my mogli zaprezentować pełnię umiejętności.

Miron Markiewicz o dokonaniach Ukrainy na EURO. Wymienia kluby z Polski, które były nim zainteresowane

Kevin De Bruyne

i

Autor: AP Kevin De Bruyne

Według medialnych spekulacji, bliżej występu jest De Bruyne. Obaj kontuzji nabawili się w niedzielnym spotkaniu 1/8 finału z Portugalią (1:0). Nie wzięli udziału w ostatnim treningu Belgów w czwartek przed wylotem do Monachium. De Bruyne przez ostatnie dni w ogóle nie ćwiczył z drużyną, a część belgijskiej prasy podała informację, że Hazard przez jakiś czas brał udział w środowych zajęciach.

Diego Maradona junior zachwycony grą Włochów na EURO. To on ma największe zasługi

Eden Hazard

i

Autor: AP Eden Hazard
Najnowsze