Petersburg rozgrzewa się przed meczem Polska - Słowacja

i

Autor: Przemysław Ofiara

SEKSOWNE tancerki i KOLOS za miliard dolarów czekają na Polaków. "Super Express" prosto z Petersburga! | Futbologia

2021-06-14 8:47

Piłkarska fala przetacza się od kilku dni przez Petersburg. Drugie największe miasto Rosji jest organizatorem kilku meczów Euro w tym właśnie poniedziałkowego Polski ze Słowacją. W mieście aż skrzy od futbolowego klimatu, przyjechało wielu kibiców z Polski. - Nie ma opcji, musimy to wygrać. Po to przylecieliśmy z Polski, żeby świętować wielkie zwycięstwo biało-czerwonych - powiedział nam jeden z fanów.

To miasto żyje, a jego piłkarskie serce od kilku dni bije coraz mocniej. Podczas meczu Belgia – Rosja był po prostu szał, kibice nie mogli zmieścić się w fan-zonie, a na ulicach trwała wielka fiesta. Miejscowym zabrakło tylko (i aż) dobrego wyniku „Sbornej”, która została upokorzona przez Belgów 3:0. Fanów to jednak zupełnie nie zraziło i tłumnie aż do rana przemieszczali się po mieście. Choć rano to obecnie w Petersburgu pojęcie względne, bo widno jest w zasadzie całą noc (trwają tak zwane „białe noce”). Rosjanie doskonale wiedzą, że w poniedziałek Polska gra na Gazprom Arenie ze Słowakami. Taksówkarz Aleksiej, który wiózł ekipę „Super Expressu” po odbiór akredytacji, obdzwonił swoich znajomych i wypytywał o przewidywania meczu. Wszyscy odpowiadali krótko: wygra Polska!

Zbigniew Boniek przeprasza kibiców. Nie będzie mógł pojawić się na meczu

Pod stadionem niemal cały czas trwa wielka piłkarska fiesta. Spotkaliśmy zespół cheerleaderek, który przygotowuje układy taneczne na Euro. Specjalnie dla Czytelników „Super Expressu” dziewczyny wykonały popisowy taniec (do obejrzenia na sport.se.pl i kanale „Super Express Sport” na YouTube). - Cieszymy się, że Polacy grają u nas! Myślę, że wygracie – mówiła nam seksowna Natalia.

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia

A propos stadionu. Wielki jak statek kosmiczny obiekt Zenitu Sankt Petersburg obiekt jest widoczny już z odległości kilka kilometrów. Poraża swoim ogromem w zasadzie każdego, kto pierwszy raz na niego spojrzy. Nic jednak dziwnego. Rosjanie nie poskąpili grosza na budowę stadionu i wydali na to miliard dolarów! Kadra w niedzielę melduje się w hotelu w centrum miasta, wieczorem zaplanowana jest zdalna konferencja prasowa. Już w poniedziałek operacja Słowacja i mecz, który po prostu trzeba wygrać!

Są NAJNOWSZE INFORMACJE o stanie zdrowia Eriksena! Duńczycy wszystko przedstawili

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze