Jan Paweł II, pomnik w Sewilli Jana Pawła II

i

Autor: Łukasz Gagulski / Przemek Ofiara Jan Paweł II

Spójrzcie, co STAŁO SIĘ z pomnikiem Jana Pawła II przed Polska - Hiszpania. ZDJĘCIE prosto z Sewilli

2021-06-19 15:53

Święty Jan Paweł II to jedna z najważniejszych, a dla wielu najważniejsza postać w historii Polski. Papież z naszego kraju stał się znakiem i drogowskazem dla milionów rodaków. Doceniany jest nie tylko w naszym kraju. Jego pomniki stawiane były na całym świecie - także w Hiszpanii. Przed meczem Polska - Hiszpania w Sewilli na Euro 2020 dziennikarze "Super Expressu" odnaleźli figurę w tym mieście. To zaskakujące, co stało się z nim tuż przed spotkaniem Polska - Hiszpania. Zobacz zdjęcie z Sewilli.

Święty Jan Paweł II był wielkim fanem sportu. Mimo roli Głowy Kościoła Katolickiego, nie zapominał o aktywności fizycznej. Nie ukrywał też pasji do futbolu! Papież-Polak był ważną postacią nie tylko w naszym kraju. Uwielbiano go na całym świecie ze względu na działalność i próbę łączenia ludzi. Pomników Jana Pawła II nie brakuje na całym świecie. Jeden z nich znajduje się w Sewilli. To tam odbędzie się mecz Polska - Hiszpania. Spotkanie o wszystko na Euro 2020!

Robert Lewandowski miał koszmarny wypadek! Kapitan reprezentacji Polski otarł się o śmierć, o włos od tragedii

Pomnik Jana Pawła II w Sewilli

Kibice nie mają już żadnych oczekiwań wobec turnieju Euro 2020. Biało-czerwoni po porażce ze Słowacją 1:2 i wobec fatalnych rezultatów w innych spotkaniach są w dramatycznej sytuacji. Bez wielkiego wsparcia może być ciężko o awans do fazy pucharowej. Najpierw trzeba co najmniej zremisować z Hiszpanami, co już wydaje się "mission impossible". Kibice odnaleźli w Sewilli pomnik wielkiego fana futbolu Jana Pawła II i zdecydowali się na ważny krok - przystroili go w biało-czerwonych szalik.

- Jan Paweł II w centrum Sewilli otrzymał od kibiców biało-czerwony szalik. Piękne! - napisał na Twitterze Przemek Ofiara, wysłannik "Super Expressu" na Euro 2020.

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
NAMIĘTNE POCAŁUNKI w Hiszpanii. Kibice OPANOWALI Sewille!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze