Sylwia Dekiert, Elżbieta Jaworowicz

i

Autor: FORUM, AKPA Sylwia Dekiert, Elżbieta Jaworowicz

Sylwia Dekiert to prawdziwa rakieta! Nogi jak u Jaworowicz, gorące sceny na żywo w TVP

2021-06-17 10:51

Sylwia Dekiert zachwyciła po raz kolejny. Gwiazda sportowej redakcji TVP, której powierzono prowadzenie przedmeczowych spotkań z ekspertami na Euro 2020, pokazała swoje kosmiczne nogi. Dziennikarka, słynąca z wielkiej urody znów znalazła się na celowniku kibiców, którzy nie mogą się napatrzeć na jej występy na żywo. Trzeba przyznać, że Dekiert ma się czym pochwalić, a już teraz porównywana jest do legendy telewizji publicznej - Elżbiety Jaworowicz. Takich gorących widoków nie da się zapomnieć.

Sylwia Dekiert jest osobą, obok której nie da się przejść obojętnie. Gwiazda TVP stała się ulubienicą kibiców w trakcie Euro 2020, którzy zwracają uwagę na jej wielką urodę. Tym razem, uwagę fani futbolu zwrócili uwagę na nieziemskie nogi prezenterki, które ciągną się niemalże do nieba. Nie zabrakło porównań do legendarnej Elżbiety Jaworowicz, która zawsze podkreślała tę cechę swojego wyglądu.

Sutki seksownej niemieckiej modelki uciekały spod koszulki! Heidi Klum popełniła kibicowskie faux pas [ZDJĘCIE]

Sylwia Dekiert czaruje nogami. Gorące sceny na żywo w TVP

O tym, jak piękną postacią jest Sylwia Dekiert, nie trzeba przekonywać żadnego fana piłki nożnej. Dziennikarka, która prowadzi studia przedmeczowe na Euro 2020, już od początku mistrzostw zwróciła na siebie uwagę, zakładając niezwykle piękne stroje, podkreślające jej urodę. W trakcie środowego spotkania z ekspertami prezenterka postawiła na niezwykle piękny, różowy strój, który podkreślał jej dekolt, szczupłe kształty, ale także niesamowite nogi. Fani, którzy oglądali spotkania między Walią a Turcją i Włochami a Szwajcarami mieli się czemu przyglądać, a tak gorące widoki zostaną w ich pamięci na długi czas. Okazuje się bowiem, że oprócz pięknego futbolu w trakcie czempionatu starego kontynentu, możemy liczyć także na niesamowity pokaz kobiecego piękna. 

Żona Małysza opisała piekło w domu. Wpadli z mężem w ogromne problemy, to straszne!

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.

Sylwia Dekiert zachwyciła. Jest porównywana do Elżbiety Jaworowicz

Widząc nieprawdopodobnie piękne nogi Sylwii Dekiert, wielu fanów może odnieść wrażenie, że widziało już tak cudowne widoki. Skojarzenie z prowadzącą "Sprawy dla Reporta" jest jak najbardziej słuszne, gdyż Dekiert, podobnie jak jej starsza koleżanka z telewizji publicznej, została obdarzona niezwykle piękną urodą, która cieszy się zainteresowaniem tysięcy mężczyzn w całej Polsce.

Sylwia Dekiert

i

Autor: screen/TVPSport Sylwia Dekiert
Sylwia Dekiert

i

Autor: screen/TVPSport
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze