Szalone ceny za bilety na ostatnie mecze el. Euro 2020. Nawet 60 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

2019-11-06 17:19 MSo
Kibice reprezentacji Finlandii
Autor: EastNews Kibice reprezentacji Finlandii

Reprezentacja Polski awansowała już na przyszłoroczne mistrzostwa Starego Kontynentu. Oprócz ekipy Jerzego Brzęczka pewni występu na Euro 2020 są także Ukraina, Hiszpania, Belgia, Włochy i Rosja! Pozostałe miejsca zostają nieobsadzone - szanse na wyjazd na turniej mają m.in. Finlandia czy Węgry. Ceny na spotkanie zwłaszcza tych pierwszych osiągnęły już zawrotne sumy.

Szykuje się wielkie święto w Finlandii. Cały kraj nie może się doczekać awansu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. By tak się stało, w najbliższym meczu ekipa ta musi pokonać Liechtenstein, który do tej pory zremisował zaledwie dwa spotkania i przegrał pozostałych sześć.

Dla ekipy z północnej części Europy jest to szansa na historyczny wyjazd na międzynarodową imprezę tej rangi. Nic dziwnego, że w całym kraju zainteresowanie piłką stało się gigantyczne. Wiele osób chciałoby zobaczyć historyczny mecz o awans na Euro z poziomu trybun. By tak się stało, trzeba teraz mnóstwo zapłacić.

Bilety rozeszły się w mgnieniu oka i są dostępne jedynie w drugim obiegu. Aukcje zaczynają się od kilkuset do kilku tysięcy euro, choć wśród portali można znaleźć nawet ofertę za... piętnaście tysięcy euro. To blisko sześćdziesiąt tysięcy złotych - informuje Helsingin Sanomat. Wstęp na niewiele wydarzeń sportowych kosztuje więcej!

Finowie znakomicie radzą sobie w grupie J eliminacji mistrzostw Europy. Włosi z kompletem punktów są liderem, drugie miejsce z 15 punktami zajmuje właśnie ekipa "Puchaczy". Za nimi z pięcioma punktami straty znajdują się Armeńczycy i Bośniacy. Do końca kwalifikacji zostały dwa mecze!