Anna Lewandowska z rodziną odwiedziła Roberta na zgrupowaniu reprezentacji w Opalenicy

i

Autor: Cezary Małecki/Super Express Anna Lewandowska z rodziną odwiedziła Roberta na zgrupowaniu reprezentacji w Opalenicy

Tak bawią się ukochane reprezentantów Polski na zgrupowaniu! Anna Lewandowska odsłoniła kulisy

2021-05-28 18:00

Reprezentacja Polski przebywa na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie rozpoczęła przygotowania do startu w mistrzostwach Europy. Wraz z piłkarzami w początkowej fazie całego procesu przebywają także ich ukochane oraz dzieci. Co robią wybranki serca kadrowiczów gdy ci ciężko trenują, aby w dobrym stylu zaprezentować się na Euro? Kulisy wszystkiego odsłoniła Anna Lewandowska - tego kibice chyba się nie spodziewali!

Start przygotowań

Jeszcze w miniony weekend wszyscy kibice piłkarscy emocjonowali się pasjonującym zakończeniem sezonu w czołowych ligach europejskich. Robert Lewandowski chociażby miał do wykonania pracę pod względem indywidualnym. Gol strzelony Augsburgowi pozwolił Polakowi zapisac się w historii jako zdobywcy 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi. Tym samym pobił rekord legendarnego Gerda Muellera, który jeszcze w XX wieku podczas jednych rozgrywek trafił 40 razy. To gigantyczne osiągnięcie Polaka!

Lewandowski z córką w Opalenicy!

Są też rodziny

Od poniedziałku natomiast ruszyły przygotowania pod kątem występu na mistrzostwach Europy. Reprezentanci Polski zebrali się w Opalenicy. Oprócz treningów pod wodzą Paulo Sousy mogą też liczyć na towarzystwo swoich ukochanych. W Wielkopolsce jest chociażby Anna Lewandowska - żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta. Kobiety kadrowiczów również mają czas na relaskowanie się w towarzystwie zarówno swoich mężczyzn, jak i osobno. Jedną z atrakcji zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych właśnie Lewandowska.

Zgłoś swoją dziewczynę na Miss Euro! Czekają sława i atrakcyjne nagrody

Anna Lewandowska na strzelnicy

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska na strzelnicy

Wkrótce sparing

Dobra atmosfera z pewnością pomoże kadrowiczom w osiąganiu jak najlepszych wyników przy okazji zbliżających się wyzwań. A już we wtorek, 1 czerwca, będziemy mogli ujrzeć "Biało-czerwonych" w akcji. Wybiegną oni na murawę na sparing z Rosją. Potyczka ta z całą pewnością w pewnym stopniu powie, w którym miejscu znajdują się podopieczni selekcjonera Paulo Sousy na raptem kilkanaście dni przed startem Euro. W przypadku Polaków nastąpi to w poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 18:00 w Petersburgu starciem ze Słowacją.

Piotr Zieliński zostanie ojcem. W piątek tylko jeden trening reprezentacji
Najnowsze