Robert Lewandowski GORZKO po odpadnięciu z Euro

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Ujawnili treść listu 9-latka do Roberta Lewandowskiego! Nawet najtwardsi zaleją się łzami

2021-06-26 12:07

Nie ma większej szczerości niż ta oferowana światu przez dzieci. Te zawsze mówią to, co czują! Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny, gdy profil "Łączy nas Piłka" ujawnił treść listu 9-letniego kibica do kapitana kadry. - Łezka w oku się kręci, jak się czyta takie piękne listy, dziękujemy za wsparcie! - napisano na Twitterze. Trudno przejść obojętnie obok takiej wiadomości. Chłopiec dostał piękną nagrodę od Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor drużyny kolejny raz pokazał wielkie serce.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Przygoda reprezentacji Polski z Euro 2020 nie trwała zbyt długo! Biało-czerwoni pożegnali się z turniejem już po trzech meczach. W końcu jednak buzie hejterom zamknął Robert Lewandowski. Kapitan kadry prezentował się świetnie i strzelił trzy gole. Mimo to, i tak nie brakowało krytyki pod adresem jego i całego zespołu. Zdecydowanie więcej było tych, którzy Lewandowskiego i spółkę wspierali. Wzruszający list 9-letniego Kuby opublikował portal "Łączy nas Piłka". Ten wyciska łzy. "Lewy" zdecydował się nagrodzić chłopca piłką i zdjęciem z autografem!

Adam Nawałka selekcjonerem kadry po Paulo Sousie?! Za wielkim powrotem stoi ważna kwestia

List do Lewandowskiego wyciska łzy

Takiej dojrzałości brakuje wielu dorosłym. 9-letni Kuba napisał Lewandowskiemu piękny list. - Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację - zaczął swój list Kuba. Chłopiec nie może uprawiać sportu z powodu problemów ze zdrowiem. - Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba - skończył wiadomość do Lewandowskiego.

Na wiadomość zareagował sam Lewandowski, który przysłał chłopcu piłkę oraz zdjęcie z autografem. - CHŁOPCZYK Z WIELKIM SERDUSZKIEM! Łezka w oku się kręci, jak się czyta takie piękne listy, dziękujemy za wsparcie! - napisano na profilu "Łączy nas Piłka". U Kuby widać wielką pasję futbolu, choć sam nie może go uprawiać. Ten list jest po prostu niesamowicie piękny i szczery! Widać, że słowa płynęły prosto z serca chłopca.

Robert Lewandowski w reprezentacji

Robert Lewandowski to kapitan kadry Polski. "Lewy" wystąpił w kolejnym turnieju w XXI wieku - niestety, poza Euro 2016 sukcesów nie można było na nich szukać. Gwiazdor drużyny w końcu zagrał na oczekiwanym poziomie i strzelił trzy bramki. Trudno było narzekać na jego postawę w drużynie. Teraz "Lewy" i spółka powalczą w eliminacjach MŚ 2022. Po trzech meczach Biało-czerwoni mają na koncie 4 punkty.

Włodzimierz Lubański ZAWIEDZIONY występem Polaków na EURO. Zabrał głos w sprawie trenera Paulo Sousy. Jasna deklaracja

Najnowsze