Kibice na Wembley

i

Autor: AP Kibice na Wembley

Ukryli to przed milionami widzów finału Euro 2020! Kibice zachodzili w głowę, teraz się wydało

2021-07-12 13:57

W niedzielny wieczór na Wembley rozegrany został wielki finał mistrzostw Europy. W tym pojedynku Włosi okazali się lepsi od Anglików, pokonując ich po rzutach karnych. W trakcie trwania starcia wydarzyła się jedna rzecz, po której fani wprost zachodzili w głowę, co aktualnie dzieje się na murawie. Nie mogli tego ujrzeć, ale po czasie wszystko się wydało.

Finał mistrzostw Europy upodobnił się do całego turnieju i zgotował wszystkim gigantyczne emocje. Po 120 minutach starcia Włochów z Anglikami na tablicy wyników widniał remis 1:1. Należało zatem rozstrzygnąć losy tytułu poprzez rzuty karne. A te lepiej egzekwowali gracze Italii, którzy dodatkowo posiadali w swoich szeregach fenomenalnego Gianluigiego Donnarummę. Tym samym mistrzostwo Europy pojechało na Półwysep Apeniński po raz drugi w historii.

Zobacz też: Wzburzony Jan Tomaszewski z ważnym apelem do Paulo Sousy! Portugalczyk się wreszcie opamięta? [TYLKO U NAS]

Podczas potyczki doszło jednak do niestandardowej sytuacji. W pewnym momencie kamery zaczęły wodzić po stojących na murawie piłkarzach i trenerach, a jedynie z komentarza mogliśmy się dowiedzieć, że na murawę wtargnął kibic. Jak się okazało, wcale nie była to postać anonimowa. Owym intruzem na Wembley okazał się Adam Harison, brytyjski piosenkarz, który chciał wywołać wokół siebie sporo szumu. To mu się udało, ale jednocześnie musi spodziewać się ostrych konsekwencji.

Mężczyzna z całą pewnością musi się liczyć z wymierzeniem zakazu stadionowego, ale to nie wszystko. Na pewno też solidnie dostanie po kieszeni, a niewykluczone są również i inne konsekwencje. Zatrzymanie na kilka chwil meczu o mistrzostwo Europy zdecydowanie nie mieści się w granicach akceptowalnych norm.

Mateusz Bieniek: Igrzyska są głównym celem na ten rok. Chcemy zdobyć medal. To nasze marzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze