W tak przerażających okolicznościach Andrea Bocelli stracił wzrok. Miał tylko 12 lat, gdy doszło do dramatu

2021-06-11 10:34 Marcin Długosz
Andrea Bocelli
Autor: pixathlon / pixxmixx/REPORTER Andrea Bocelli

Startuje Euro 2021! Na początek obejrzymy mecz Włochy - Turcja, który odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Pojedynek zawodników uświetni oczywiście ceremonia otwarcia turnieju. Uroczysty charakter podkreśli występ jednego z najsłynniejszych śpiewaków świata - Andrei Bocellego. Nie wszyscy wiedzą jednak, że u źródła wielkiej kariery muzycznej Włocha stoi prawdziwy osobisty dramat. Gdy do niego doszło, późniejsza gwiazda muzyki miała tylko 12 lat.

Zobacz też: WYMOWNY wpis Zbigniewa Bońka przed Euro 2021. Pozostały już tylko marzenia

Mistrzostwa Europy przez wszystkich fanów piłki nożnej są oczekiwane od bardzo długiego czasu. Miały przecież odbyć się w ubiegłym roku, ale na przeszkodzie stanął wybuch pandemii koronawirusa. Problem ten ze świata wciąż nie zniknął, ale jednak teraz łatwiej nim już zarządzać, przez co turniej się rozpoczyna. Na początek Włosi podejmą Turków, a do potyczki dojdzie na Stadio Olimpico w Rzymie. Jako że będzie to pierwsze spotkanie w całym turnieju, pierwszy gwizdek sędziego poprzedzi ceremonia otwarcia. Uświetni ją jeden z najsłynniejszych śpiewaków świata - Andrea Bocelli. Włoch jak zawsze w swojej bogatej karierze muzycznej zamierza dać prawdziwy popis i sprawić, byśmy zachwycili się już na kilka chwil przed pojawieniem się na murawie głównych aktorów widowiska.

Dramat w dzieciństwie

Nie wszyscy jednak znają historię Andrei Bocellego z dziecieństwa. Śpiewak, który wystąpi na ceremonii otwarcia Euro 2021, jako 12-latek przeżył prawdziwy dramat. A mimo to nie poddał się przeciwnościom losu! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Euro 2021: Niezbędnik kibica. Wszystko o mistrzostwach Europy 2021 w jednym miejscu!

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze