Wielkie problemy polskich kibiców przed Euro 2021! Dostali maila od UEFA, wielkie zamieszanie

2021-06-10 12:28 Mateusz Wysokiński
Kibice reprezentacji Polski
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Kibice reprezentacji Polski

Polscy kibice dostali wyjątkowo niepokojące wiadomości tuż przed Euro 2021. Organizatorzy imprezy, a więc UEFA, wysłała do polskich kibiców niepokojące maile. Wszystko w związku z meczem Biało-Czerwonych z Hiszpanią, który ma być rozegrany 19 czerwca. Okazuje się, że na stadionie w Sevilli będą wprowadzone specjalne zasady, związane z pandemią koronawirusa. Nie da się ukryć, że wielu fanów piłki nożnej może być zszokowanych i będzie musiało zrewidować swoje plany organizacji podróży.

Reprezentacja Polski ma przed sobą dwa, ciężkie mecze. Biało-Czerwoni w pierwszym spotkaniu europejskiego czempionatu zmierzą się ze Słowacją, aby potem wyjechać do Sevilli i stoczyć wyjątkowo ciężki bój z kadrą Hiszpanii. W trakcie tych spotkań grę kadry będą podziwiać polscy kibice, którzy zostali właśnie zaskoczeni mailami od UEFA. Organizatorzy czempionatu Starego Kontynentu poinformowali, jaki reżim sanitarny będzie obowiązywał na stadionie i jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w wydarzeniu. Nie da się ukryć, że kibice mogą mieć wielkie problemy.

Adam Nawałka chciał zostać ponownie trenerem reprezentacji! Prawda wyszła na jaw, miał wysyłać JASNE SYGNAŁY

UEFA wysłała maila do polskich kibiców. Chodzi o pandemię koronawirusa

Okazuje się, że w trakcie mistrzostw Europy na stadionie w Sevilli będą obowiązywać restrykcje nałożone przez hiszpańskie służby. Mowa o konieczności wykonania testu na obecność wirusa COVID-19, okazania dowodu szczepienia, zainstalowania aplikacji COVID-Radar, a także odebrania specjalnej opaski, do której dostęp będzie można uzyskać dopiero po przejściu testu. Ozdrowieńcy nie będą zwolnieni z konieczności testowania.

- Fani, którzy zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub fani, którzy wcześniej byli zakażeni, nie są zwolnieni z obowiązku wykonania testu - oznajmia UEFA w mailu skierowanym do kibiców.

Paulo Sousa zrównany z ziemią przez byłego kadrowicza. Jego drużynę nazywa BUBLEM!

Piłkarze reprezentacji Polski dotarli do bazy w Trójmieście

Hiszpański rząd zwolni z testów? Sprzeczne informacje

O ile komunikat ze strony UEFA jest dość jasny i kibice zmierzający na mistrzostwa Europy będą musieli dostosować się do panujących warunków, o tyle zupełnie sprzeczne sygnały docierają do Polski z Hiszpanii. Departament zdrowia z Andaluzji twierdzi, że sytuacja epidemiczna w regionie jest opanowana i nie będzie konieczności wykonywania dodatkowych testów na obecność koronawirusa. Sama UEFA nie odniosła się do tych informacji i możliwe, że wyśle jeszcze maila ze sprostowaniem. Nie da się ukryć, że wielu polskich fanów może być w szoku i zastanawiać się, co czeka ich na stadionie w Sevilli.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze