Włochy – Walia TV TRANSMISJA Euro Włochy – Walia STREAM LIVE ONLINE mecz Włochy – Walia GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-06-20 11:47
Jaki mecz dzisiaj EURO 2020 Kto dzisiaj gra EURO 2020 O KTÓREJ GODZINIE mecz dzisiaj EURO 2020 Jaki dzisiaj mecz
Autor: AP Jaki mecz dzisiaj EURO 2020 Kto dzisiaj gra EURO 2020 O KTÓREJ GODZINIE mecz dzisiaj EURO 2020 Jaki dzisiaj mecz

Włochy – Walia TV TRANSMISJA Euro Włochy – Walia STREAM LIVE ONLINE mecz Włochy – Walia GDZIE OGLĄDAĆ? Euro 2020 Włochy – Walia STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE. Włochy imponują intensywnością gry i skutecznością pod bramką rywala. Dzięki zwycięstwom w dwóch pierwszych meczach są już pewni gry w dalszej fazie turnieju. Walijczycy również są w bardzo dobrej sytuacji, choć pewności co do wyjścia z grupy jeszcze nie mają. Włochy – Walia TV TRANSMISJA Euro Włochy – Walia STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE.

Włochy – Walia TV TRANSMISJA. Mecz Włochy – Walia GDZIE OGLĄDAĆ?

W pierwszych meczach na Euro 2020 reprezentacja Włoch wyglądała jak zespół klubowy – imponuje zgraniem i zrozumieniem na boisku. Włosi grają na bardzo dużej intensywności i ostatecznie ani Turcy, ani Szwajcarzy, nie byli w stanie im zagrozić i zatrzymać ich ataków. Po dwóch kolejkach fazy grupowej podopieczni Roberto Manciniego mają na koncie sześć punktów i imponujący bilans bramkowy 6-0. Dzięki temu są już pewni awansu, a do zajęcia pierwszego miejsca wystarczy im tylko remis w spotkaniu z Walią. Pytanie, czy Włosi będą chcieli zwolnić tempo w ostatnim spotkaniu w grupie?

Walijczycy po remisie ze Szwajcarią i zwycięstwie z Turcją są już od krok od awansu. Jeśli nie chcą się oglądać na wynik bezpośredniego starcia ich poprzednich rywali, muszą w meczu z Włochami wygrać lub zremisować. O zwycięstwo z Włochami może być niezwykle trudno, jednak w przypadku, gdy obu drużynom do awansu wystarczy remis, możemy obejrzeć spotkanie, w których piłkarze jednej i drugiej drużyny nie będą specjalnie atakować.

Euro Włochy – Walia STREAM LIVE ONLINE. Włochy – Walia TV TRANSMISJA

Mecz ostatniej serii gier w grupie A Włochy – Walia odbędzie się w niedzielę 20 czerwca. Początek meczu o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane przez stację TVP 1 oraz TVP Sport. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE będzie dostępny na stronie SPORT.TVP.PL.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE