Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski

i

Autor: Marcin Gadomski Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski

Wojciech Szczęsny skomentował swoją przyszłość! Tak jasno jeszcze nie mówił

2021-06-06 17:33

Trwają przygotowania do Euro 2021. Na tym turnieju olbrzymią rolę w reprezentacji Polski będzie odgrywał Wojciech Szczęsny, któremu przypadnie miano podstawowego golkipera "Biało-czerwonych". Tymczasem coraz bardziej podnoszą się pogłoski o możliwym odejściu piłkarza z Juventusu. Jak na tę kwestię zapatruje się sam gracz? Postanowił odnieść się do niej na konferencji prasowej bardzo bezpośrednio!

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski poprzedzające mistrzostwa Europy. Treningi wchodzą w decydującą fazę, jako że Euro 2021 dla Polaków wystartuje już w poniedziałek, 14 czerwca od pojedynku ze Słowacją w Petersburgu. Za podopiecznymi selekcjonera Paulo Sousy jest już zremisowany 1:1 sparing z Rosją, przed nimi natomiast kolejna gra kontrola - tym razem z Islandią. Po zaliczeniu testu z ekipą z wyspy, Polacy będą mogli skupiać się już tylko i wyłącznie na starciu z południowymi sąsiadami.

Matilde Rossi, żona Łukasza Skorupskiego, przeżyła prawdziwy dramat

Wojciech Szczęsny w niedzielę gościł na konferencji prasowej. Wypowiedział się na niej m.in. na temat swojej przyszłości klubowej, jako że media coraz częściej łączą z Juventusem Gianluigiego Donnarummę, którego wygasający 30 czerwca kontrakt z Milanem nie zostanie przedłużony. Polak skwitował wszystko jednak bardzo jasno. - O transferze nie rozmawiałem ani z Juventusem, ani z żadnym innym klubem. Jeżeli ktoś ma trafić do Juventusu, to nie moim kosztem - skwitował golkiper reprezentacji Polski.

Michniewicz o pasji do tenisa, ulubionych miejscach w Gdyni i ambicjach mistrza [WIDEO]

Ze słów Wojciecha Szczęsnego wynika zatem jasno, że swoją przyszłość w dalszym ciągu widzi w Juventusie. Pozyskanie Gianluigiego Donnarummy bez wątpienia stanowi dla "Bianconerich" nie lada okazję i potencjalne zabezpieczenie bramki na wiele najbliższych lat. Polak jednak społeczności turyńskiego klubu z pewnością przez ostatnie cztery lata nie rozczarowywał, stąd też nie dziwi, że w dalszym ciągu ma szansę utrzymać swoją pozycję w zespole.

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze