Wojna w Baku! Turcy pobili się z Walijczykami na boisku. Lała się też krew [WIDEO]

2021-06-16 20:14
Bójka w meczu Walia - Turcja
Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Bójka w meczu Walia - Turcja

Ależ gorąco było w meczu Turków z Walijczykami. Euro 2020 to najważniejszy turniej w tym roku na Starym Kontynencie. Dla ekipy znad Bosforu porażka niemal oznacza pożegnanie się z turniejem. W końcówce spotkania doszło do twardego starcia w polu karnym. Jeden z zawodników Walii padł na murawę po rzekomym uderzeniu łokciem. Momentalnie doszło do ogniska zapalnego. Zawodnicy rzucili się sobie do gardeł. Chwilę wcześniej polała się też krew po tym, jak Kieffer Moore został trafiony w twarz.

Turcja ma już tylko matematyczne szanse na wyjście z grupy i grę w fazie pucharowej Euro. Reprezentacja znad Bosforu przegrała drugi mecz z rzędu, tym razem z Walią (0:2) i wciąż pozostaje bez strzelonego gola w tym turnieju. W końcówce meczu zrobiło się naprawdę gorąco. Do samego końca była szansa, by Turcja doprowadziła do remisu. Zawodnikom nic jednak nie wychodziło! Sfrustrowani rozpoczęli brutalną wojnę na murawie. Doszło do ostrych przepychanek, a chwilę wcześniej na murawie lała się krew!

Euro 2020: Bójka na meczu Turcja - Walia

Najpierw doszło do sytuacji, gdy Kieffer Moore został kopnięty butem w twarz. Z jego nosa poleciała krew. Na szczęście udało się to szybko zatamować. Jeszcze goręcej było w samej końcówce, gdy w polu karnym upadł jeden z obrońców Walii. Ten miał być rzekomo uderzony w twarz przez jednego z Turków. Momentalnie zagotowało się między piłkarzami. Ci rozpoczęli bójkę. Sędzia nie zdecydował się jednak na wyrzucenie żadnego z piłkarzy. Tuż po tym Walijczycy trafili do siatki po raz drugi, zapewniając sobie wygraną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE