Legia zyskała piękną fankę. Andela Simać wspiera bohatera mistrza Polski. Co za wpis seksownej Chorwatki

2021-09-16 13:34
Lirim Kastrati
Autor: AFP/East News, angieliciious/Instagram

Lirim Kastrati zaliczył wejście smoka. To on przesądził o wygranej Legii 1:0 ze Spartakiem Moskwa na starcie fazy grupowej Ligi Europy. Kosowianin jest w związku z seksowną Andelą Simać, która emocjonuje się jego występami. Po triumfie w stolicy Rosji od razu zareagowała i opublikowała wymowny wpis. Zobaczcie co napisała seksowna Chorwatka.

Sympatią nowego piłkarza Legii jest seksowna Andela Simać. Piłkarz może liczyć na wsparcie atrakcyjnej dziewczyny, która od razu w mediach społecznościowych pogratulowała mu zdobytej bramki. - Brawo, mój kochany - napisała urodziwa Chorwatka dodając przy tym sześć serduszek. Przed pięcioma laty Simać była finalistką wyborów „Najseksowniejsza Chorwatka”. Poprzednio modelka związana była z Mario Ballotelim. Według doniesień mediów na Bałkanach rozstała się z Włochem właśnie dla reprezentanta Kosowa. Para wypoczywała wspólnie m.in na Malediwach.

Trener Spartaka załamany po przegranej z Legią. Padły mocne słowa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze