Dinamo Batumi - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE mecz Dinamo - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE: Batumi - Lech na którym kanale?

i

Autor: Cyfrasport Dinamo Batumi - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE mecz Dinamo - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE: Batumi - Lech na którym kanale?

Czas na rewanż

Dinamo Batumi - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE mecz Dinamo - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE: Batumi - Lech na którym kanale?

2022-07-28 11:51

Dinamo Batumi - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE mecz Dinamo - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE: Batumi - Lech na którym kanale? Już w czwartek (28 lipca) Lech Poznań powinien przypieczętować awans do III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Mistrzowie Polski zagrają na wyjeździe z gruzińskim Dinamo Batumi, ale po pierwszym meczu i zwycięstwie 5:0 są niemal pewni awansu. Muszą jednak zachować czujność, gdyż w piłce zdarzają się cuda. Gdzie oglądać mecz Dinamo Batumi - Lech Poznań? Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE

Dinamo Batumi - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Dinamo - Lech GDZIE OGLĄDAĆ?

Niestety, Kolejorz odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów już w pierwszej rundzie i do europejskich pucharów musi przebijać się przez kwalifikacje Ligi Konferencji Europy. Mistrzowie Polski spadli już do II rundy eliminacyjnej tych rozgrywek, gdzie ich rywalem jest inny ze spadkowiczów z LM - Dinamo Batumi. Gruzini byli bardzo blisko sprawienia sensacji i wyeliminowania Slovana Bratysława, ale ostatecznie odpadli z elitarnych rozgrywek po dogrywce. To sprawiło, że przed pierwszym meczem Lecha z mistrzem Gruzji było sporo obaw. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnych. Przed rewanżem poznaniacy są w znakomitej sytuacji i tylko kataklizm mógłby im odebrać awans do kolejnej rundy.

Lech Poznań przed rewanżem z Dinamo Batumi. Jasna deklaracja trenera mistrza Polski

Liga Konferencji eliminacje Batumi - Lech LIVE ONLINE. El. LKE: Batumi - Lech na którym kanale?

Tydzień temu Lech rozbił rywali aż 5:0. Już po pierwszej połowie polski zespół prowadził trzema bramkami, a po przerwie dobił przeciwników. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się Michał Skóraś i Joao Amaral, a dzieła zniszczenia dopełnił Mikael Ishak. W Poznaniu nie popisał się bramkarz Dinama - Lazare Kupatadze, z którym przed rewanżem... rozwiązano kontrakt. To świadczy o gorących głowach w gruzińskim klubie. Lech powinien jednak spokojnie dowieźć ogromną zaliczkę i zameldować się w III rundzie eliminacji.

Obrzydliwe sceny w trakcie eliminacji Ligi Mistrzów. Grali przeciwko ukraińskiemu klubowi, zaczęli klaskać Putinowi

Andrij Szewczenko dziękuje Polakom za wsparcie dla Ukrainy

Mecz Dinamo Batumi - Lech Poznań odbędzie się w czwartek, 28 lipca, o godzinie 19:00. TRANSMISJA w TV na kanale TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do fazy grupowej LKE?
Najnowsze