Josue tłumaczy się z machania rękami w trakcie gry. Powiedział o meczu ze Spartakiem

2021-12-09 11:57
Josue
Autor: Cyfrasport Portugalczyk Josue błyszczał w meczu z Wisłą Płock

Legia Warszawa już dziś zagra ze Spartakiem Moskwa, a na temat samego meczu postanowił wypowiedzieć się gwiazdor ekipy "Wojskowych" - Josue. Były reprezentant Portugalii postanowił na konferencji prasowej wytłumaczyć się ze swojego gestu machania rękoma, który irytował kibiców, a także powiedzieć, co drużyna zamierza zmienić przed samym meczem z moskiewskim klubem.

Josue wziął udział w konferencji prasowej przed meczem Legii ze Spartkiem Moskwa. Były piłkarz kadry Portugalii i Galatasaray Stambuł, który jest znaczącą postacią w zespole mistrzów Polski, przekazał kilka ważnych słów. Czy klub z Łazienkowskiej 3 pokona rosyjskiego potentata?

Były gwiazdor Marsylii i Milanu zdecydował się na szokujący transfer! Mógł trafić do Legii, zagra w trzeciej lidze fińskiej

Josue o machaniu rękami. Ma w tym swój cel

Okazuje się, że piłkarz, machając rękami, ma na celu zmotywować swoich kolegów z boiska do lepszych gry. Jak sam przyznaje, nie robi tego, aby zdenerwować kibiców, a żeby wskazać problemy w grze warszawskiego klubu. Przyznał, że do podobnych zachowań z jego udziałem dochodzi także w trakcie treningów, a wszystko to nazywa integralną częścią swojej osobowości.

- Taki już jestem, wynika to z mojej osobowości. Na treningach zachowuję się tak samo. Podczas gierek jestem tą osobą, która często gestykuluje. W ten sposób chcę też pomóc kolegom w odnoszeniu zwycięstw, motywować ich do lepszej gry – mówił na przedmeczowej konferencji Portugalczyk.

Pilny apel Legii Warszawa przed meczem ze Spartakiem. Chcesz iść na spotkanie w Warszawie? Musisz to zrobić

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Legii Warszawa przeciwko Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Co Legia zrobi w trakcie meczu ze Spartakiem? Josue chce poprawy

W trakcie rozmowy z mediami Josue zaznaczył, że bardzo liczy na to, że klub poprawi się w trakcie meczu ze Spartakiem i osiągnie upragnione zwycięstwo, które pozwoli Legii pozostać w europejskich pucharach w sezonie 2021/2022.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę jak ważny to mecz dla nas, klubu i kibiców. Mamy okazję odmienić wiele rzeczy. Nie chodzi tylko o wynik, ale też o uczucie motywacji, chcemy wygrywać dla kibiców - stwierdził pomocnik Legii Warszawa.

Sonda
Kto wygra mecz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze