Pilny apel Legii Warszawa przed meczem ze Spartakiem. Chcesz iść na spotkanie w Warszawie? Musisz to zrobić

2021-12-09 9:58
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Legia Warszawa już dziś zagra mecz ze Spartakiem Moskwa w grupie Ligi Europy UEFA. Klub mistrzów Polski, tuż przed spotkaniem z moskiewskim przeciwnikiem, wystosował specjalny apel dla kibiców, którzy chcą przyjść na spotkanie. Wiele wygląda na to, że fani będą musieli dostosować się do specjalnych instrukcji.

Legia Warszawa zagra dziś ze Spartakiem Moskwa w meczu decydującym o przyszłości w europejskich pucharach. Klub mistrzów Polski na swoich mediach społecznościowych zaapelował do kibiców wybierających się na mecz, aby Ci zjawili się na stadionie na ulicy Łazienkowskiej trochę wcześniej. 

Mateusz Borek odpalił bombę. Gigantyczny transfer Piotra Zielińskiego?!

Legia Warszawa z apelem do kibiców. Mają pojawić się wcześniej

Powodem, dla którego kibice udający się na mecz w Warszawie są korki, impreza na hali widowiskowej Torwar, ale także specjalna oprawa, która ma uświetnić całe spotkanie. W związku z tym, klub, na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, poprosił o zrealizowanie specjalnych instrukcji.

- W związku z prawdopodobieństwem wystąpienia korków w okolicach stadionu, imprezą na Torwarze COS Torwar oraz planowaną oprawą, wszystkich kibiców wybierających się na mecz Legia - Spartak zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion. Szczególnie warto pojawić się na trybunach już o 18:20. - czytamy na oficjalnym profilu warszawskiej Legii na portalu społecznościowym Facebook.

Robert Lewandowski nie jest już pierwszy w prestiżowej klasyfikacji. Tak będzie przez dłuższy czas

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Legii Warszawa z Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Legia Warszawa walczy o awans do kolejnej rundy. Musi pokonać Spartak

Mimo że drużyna Legii nie jest w dobrej dyspozycji, co udowadniał dobitnie ostatni mecz z Cracovią w Ekstraklasie, tak musi dołożyć wszelkich starań, aby wygrać z utytułowanym, rosyjskim klubem. Jeśli nie uda się sięgnąć po zwycięstwo, klub pożegna się z rozgrywkami europejskimi i nie będzie w stanie zapewnić sobie nawet miejsca w Lidze Konferencji Europy. Fani mają więc nadzieję na powtórkę wyniku z pierwszego meczu w Moskwie, kiedy to Legia wygrała 1:0.

Sonda
Kto wygra mecz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze