Legia - Trabzonspor

Autor: CYFRASPORT Legia - Trabzonspor

Legia - Ajax: Transmisja NA ŻYWO w TV, ONLINE. Gdzie STREAM z 1/8 finału Ligi Europejskiej

2015-02-26 20:25

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam NA ŻYWO w TV i Internecie. Liga Europejska ONLINE. Mistrz Polski do rewanżowego meczu z zespołem z Holandii przystępuje ze stratą jednej bramki. Jeśli piłkarze ze stolicy nie chcą zakończyć udziału w Lidze Europejskiej na 1/16 finału, to u siebie muszą być skuteczniejsi niż przed tygodniem. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję TV z meczu Legia Warszawa - Ajax Amsterdam oraz czy dostępny będzie STREAM ONLINE.

W pierwszym spotkaniu Ajax Amsterdam wygrał 1:0. Legia Warszawa wcale nie musiała jednak tego meczu przegrać. Gdyby w drugiej połowie wykorzystała przynajmniej połowę dogodnych okazji na zdobycie bramki, które sobie stworzyła, to do rewanżu przystępowałaby z solidną zaliczką. Napastnicy mistrza Polski byli jednak słabo dysponowani i w Warszawie podopieczni Henninga Berga muszą gonić wynik.

Legia - Ajax. Kibice znaleźli sposób na zakaz dopingu na stadionie

Zadania nie ułatwi im kara nałożona przez UEFA na ich kibiców. Fani ze stolicy za rasistowskie zachowanie w meczu przeciwko Lokeren nie będą mogli obejrzeć z trybun spotkania. Zamierzają jednak zebrać się w licznej grupie pod stadionem i stamtąd nieść do boju swoją ukochaną drużynę.

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam odbędzie się w czwartek 26 lutego. Pierwszy gwizdek arbitra przy Łazienkowskiej zabrzmi o godzinie 19:00. Transmisja TV ze spotkania zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport, TTV oraz TVN Turbo. STREAM ONLINE niestety nie będzie dostępny w Internecie.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!