Liga Europy: Legia Warszawa i Lech Poznań - Najlepsze MEMY po meczach polskich drużyn!

2015-10-23 12:39

Zobacz najlepsze MEMY po meczach Legii Warszawa i Lecha Poznań w Lidze Europy! Polskie drużyny zamieniły krajowe podwórko na prawdziwe europejskie granie. Skazywany na pożarcie "Kolejorz" zagrał wszystkim na nosie i pokonał Fiorentinę, czyli lidera Serie A! Jak nie trudno zgadnąć, ta wiadomość zaszokowała cały Internet i powstało mnóstwo MEMÓW. Nie brakuje także tych o Legii. Zobacz galerię!

MEMY po meczach Ligi Europy

Lech Poznań dał czadu! Według wielu drużyna z Wielkopolski pojechała do Włoch na wycieczkę krajoznawczą, żeby pozwiedzać, nie zmęczyć się za bardzo... A tu taki psikus! Fiorentina zlekceważyła ekipę mistrza Polski i słono za to zapłaciła. Trzeba przy tej okazji pochwalić Jana Urbana. Jego zmiany w drugiej części gry okazały się zabójcze. Dawid Kownacki strzelił gola po dwóch minutach przebywania na murawie, a Maciej Gajos po pięciu. To się nazywa mieć nosa!

Zobacz: Liga Europy: Lech Poznań wygrał we Florencji. Fiorentinę załatwili rezerwowi

Mniej udany wieczór miała Legia Warszawa, która po błędzie Dusana Kuciaka musiała odrabiać straty w starciu z Clube Brugge. Podopieczni Stanisława Czerczesowa pokazali dwa różne oblicza. To słabe, w pierwszej odsłonie, i to lepsze w drugiej. Już chwilę po przerwie bramkę na 1:1 zdobył Michał Kucharczyk. Taki stan rzeczy pozostał już do ostatniego gwizdka.