Antoine Griezmann, Atletico Madryt

Autor: East News Antoine Griezmann cieszy się z gola w meczu Real Madryt - Atletico Madryt (1:1).

Liga Europy: Skrót meczu Olympique Marsylia - Atletico Madryt. Wszystkie gole [WIDEO]

2018-05-17 9:09

Skrót meczu Olympique Marsylia - Atletico Madryt. Zobacz gole z finału Ligi Europy Marsylia - Atletico! WIDEO z meczu Atletico Madryt - Olympique Marsylia. To był wyjątkowy wieczór dla kibiców "Rojiblancos". Podopieczni Diego Simeone nie pozostawili francuskim przeciwnikom złudzeń i głównie dzięki świetnej postawie Antoine'a Griezmanna wznieśli do góry trofeum. Zobacz skrót meczu Atletico - Marsylia.

Finał Ligi Europy 2017/18 Olympique Marsylia - Atletico Madryt wywołał chyba największe poruszenie we Francji. Po pierwsze, decydujące o trofeum spotkanie, rozegrano w Lyonie. Po drugie, szansę na wywalczenie pucharu miała ekipa z Ligue 1. Po trzecie, pierwsze skrzypce w zespole ze stolicy Hiszpanii odgrywa reprezentant "Trójkolorowych" Antoine Griezmann. To wszystko złożyło się na to, że kibice z Francji bacznie obserwowali środowe wydarzenia. Po dziewięćdziesięciu minutach ze zwycięstwa w arcyważnym starciu cieszyli się Griezmann i spółka.

Zgodnie z przewidywaniami to właśnie świetna postawa Francuza dała "Rojiblancos" upragnione trofeum, które stało się celem po tym, jak "Atleti" odpadło z Ligi Mistrzów w fazie grupowej. Już po dwudziestu jeden minutach niezawodny strzelec wyprowadził hiszpański zespół na prowadzenie. Wystarczyły cztery minuty po przerwie, by Antoine Griezmann po raz drugi pokonał Steve'a Mandandę. Gwóźdź do trumny Marsylii wbił minutę przed upływem regulaminowego czasu gry Gabi.

Olympique Marsylia - Atletico Madryt 0:3 (0:1)
Bramki: Antoine Griezmann 21, 49, Gabi 89