Autor: Cyfra Sport Josue

Afera w Holandii

Nowe informacje w sprawie piłkarzy Legii Warszawa! Obaj piłkarze opuścili areszt, co za ulga

2023-10-06 18:41

W czwartkowy wieczór Legia Warszawa walczyła z AZ Alkmaar o kolejne punkty w ramach Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Kosty Runjaicia niestety nie zdołali wywalczyć punktów w Holandii, mimo, że grali w przewadze przez niespełna 30 minut. Jednak więcej mówi się o drastycznych scenach po spotkaniu, gdzie policja i ochrona bardzo źle potraktowała piłkarzy (Josue oraz Radovan Pankov trafili do aresztu), a Dariusz Mioduski został uderzony. Jak informuje portal "meczyki.pl", obaj piłkarze opuścili areszt.

Legia Warszawa nie będzie dobrze wspominać wyjazdu do Holandii. Podczas spotkania podopieczni Kosty Runjaicia nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, tracąc bramkę w 52. minucie za sprawą Vangelisa Pavlidisa, trzynaście minut później "Wojskowi" grali w przewadze, ponieważ czerwoną kartkę zobaczył Mayckel Lahdo. Mimo to, "Legioniści" nie byli w stanie pokonać bramkarza gospodarzy i komplet punktów został w Holandii. O meczu długo się nie mówiło, ponieważ do niecodziennych sytuacji doszło po spotkaniu. Wówczas policja oraz ochrona bardzo źle potraktowała piłkarzy Legii Warszawa, ostatecznie Josue oraz Radovan Pankov trafili do aresztu, a prezes klubu - Dariusz Mioduski został uderzony.

Dobre informacje z Holandii! Josue i Pankov opuścili areszt

Jak poinformował Samuel Szczygielski z portalu "meczyki.pl" za pomocą mediów społecznościowych przekazał, że Josue, jak i Radovan Pankov opuścili już areszt. - Radovan Pankov puszczony wolno. Razem z Josue wracają do Polski. Wielkie wsparcie mieli na miejscu od prawnika Piotr Miekus i kierownika Konrada Paśniewskiego. Cała ekipa wykończona. Samolot do Polski startuje o 20:00. Teraz wyścig z czasem, żeby zdążyć na lotnisko - można przeczytać.