Marcin Bułka zaatakowany na meczu

i

Autor: Twitter/ @Trojkolorowa_ screen Marcin Bułka zaatakowany na meczu

niepokojące sceny

Polski bramkarz zaatakowany podczas meczu Ligi Konferencji Europy! O włos od tragedii, rzucili w niego piwem

2022-10-06 21:08

Niektórzy kibice nie potrafią zapanować nad swoimi emocjami, co niejednokrotnie widzieliśmy również i na polskich stadionach. Tym razem do niebezpiecznych scen doszło jednak podczas meczu Ligi Konferencji Europy. W meczu Slovacko - Nicea, jeden z krewkich kibiców czeskiej ekipy postanowił beztrosko cisnąć piwem w stronę Marcina Bułki i niestety trafił naszego bramkarza.

Głupota niektórych kibiców, którzy wybierają się na trybuny nie zna granic. Świat sportu widział już przeróżne zachowania, od demolowania stadionów, przez zamieszki, aż do rzucania przeróżnych przedmiotów na murawę. W 2021 roku Dimitri Payet oberwał w głowę plastikową butelką z wodą rzuconą w jego kierunku z trybun, kiedy Francuz wykonywał rzut rożny, a dziś jego los podzielił Marcin Bułka. Wszystko działo się podczas meczu Slovacko - Nicea, w ramach 3. kolejki Ligi Konferencji Europy. 

Niepokojące sceny z udziałem polskiego bramkarza! Oberwał piwem rzuconym z trybun, to się mogło skończyć tragicznie

Kiedy Marcin Bułka przygotowywał się do wznowienia gry od własnej bramki, jeden z kibiców czeskiej ekipy wpadł na genialny pomysł, aby rzucić w kierunku polskiego golkipera butelkę z piwem i niestety sięgnął celu. Marcin Bułka oberwał na szczęście jedynie w bark, chociaż i tak Polak cierpiał przez dłuższą chwilę z bólu. Aż strach pomyśleć, jak mogłaby skończyć się ta sytuacja, gdyby przedmiot trafił go w głowę. 

Sonda
Czy UEFA powinna ukarać Slovacko za bezmyślne zachowanie kibica?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze