Legia - Napoli 1:4

Autor: CyfraSport Legia - Napoli 1:4

Skandal w trakcie meczu Legia - Napoli! Butelka po wódce wylądowała na boisku

2021-11-04 21:57

Legia Warszawa poniosła wysoką porażkę w meczu z SSC Napoli rozegranym na stadionie przy Łazienkowskiej - goście z Włoch wygrali 4:1. Dodatkowo podczas spotkania wydarzył się incydent, z tytułu którego mogły narobić się naprawdę spore problemy. Na murawę warszawskiego stadionu wleciała... butelka po wódce!

Po pierwszej połowie starcia Legii z Napoli wszyscy fani warszawskiego klubu mogli mieć nadzieję, że bajka mistrzów Polski w Lidze Europy będzie trwała nadal. Gospodarze prowadzili bowiem z Włochami 1:0 i wydawało się, że mogą śmiało celować w zdobycz punktową. Druga połowa, a zwłaszcza ostatni kwadrans, przyniosła jednak odmienny, dużo bardziej brutalny scenariusz. Goście wypunktowali gospodarzy i zasłużenie zgarnęli okazałą wygraną 4:1.

Gdy wynik wymykał się już mistrzom Polski z rąk, nie popisał się także jeden z kibiców. Na murawie wylądowała bowiem... pustka butelka po wódce! Szklany przedmiot natychmiastowo podniósł sędzia główny i przekazał technicznemu. Dalsze niepokoje mogłyby grozić nawet przerwaniem spotkania i ogromnymi problemami Legii. Na szczęście do tego nie doszło i potyczka mogła być kontynuowana w sportowy sposób.

Powyższe zdjęcie opatrzono podpisem, który miał rozbawić, ale cała sytuacja oczywiście była daleka od powodu do żartów. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, pojedynek mógł zostać dokończony i choć Napoli wyjechało z Warszawy z kapitalnym wynikiem, to mistrzowie Polski nie muszą borykać się z dodatkowymi konsekwencjami zachowania swoich kibiców.

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra