Tak Legia chce zaskoczyć Leicester. Trener Marek Gołębiewski ma plan

2021-11-24 22:42
Marek Gołębiewski
Autor: Cyfrasport Marek Gołębiewski - nowy trener Legii Warszawa

Legia kompromituje się w Ekstraklasie, gdzie przegrała siedem meczów z rzędu. O wiele lepiej zespół wypada w Lidze Europy. Jednak po dobrym starcie - czyli dwóch wygranych - mistrz Polski poniósł dwie porażki. Czy sprawi niespodziankę na wyjeździe z Leicester? Trener Marek Gołębiewski ma plan na to spotkanie. Tak chce zaskoczyć zespół z Premier League.

Legia pokonała na wyjeździe Spartaka Moskwa 1:0 oraz Leciester 1:0 na Łazienkowskiej. Bohaterem był Mahir Emreli, który przesądził o triumfie. W kolejnych spotkaniach warszawska drużyna dwa razy musiała uznać wyższość rywala. Po wygranej Spartaka z Napoli 2:1 mistrz Polski zajmuje trzecie miejsce w grupie i ma punkt przewagi nad Leicester. Jak zagra przeciwko tej drużynie? - Legia gra w Lidze Europy trochę inaczej - wyjaśniał trener Marek Gołębiewski na konferencji prasowej w Anglii, a którego opinię zacytowała strona klubowa. - Jesteśmy bardzo bliscy jednego systemu. Na jutro mamy przygotowany jeden system, który będziemy chcieli praktykować w Europie, ale również na polskich boiskach - wyznał i dodał: - Stałe fragmenty gry są częścią piłki nożnej, którą można najszybciej poprawić - tłumaczył. - W trzech meczach przynosiło to efekty. Na jutrzejszy mecz mamy przygotowane swoje fragmenty gry, ale nie będę tego zdradzał. Leicester świetnie radzi sobie w tym elemencie, ale wydaje mi się, że możemy zdobyć jutro bramkę po takim rozegraniu - zapowiedział szkoleniowiec stołecznego klubu.

Trener Leicester szczerze przed meczem z Legią. Ma swój plan, mistrz Polski podoła?

Pod wodzą trener Gołębiewskiego stołeczny zespół wygrał tylko raz z Pucharze Polski. Mimo fatalnych wyników opiekun Legii wierzy, że zła karta w końcu się odwróci. - Nadal jestem entuzjastą, ale wyniki mnie nie bronią - przyznał. - Cały czas szukamy odpowiedniego ustawienia i rotujemy składem. Tak też było w Zabrzu. Po zmianie ustawienia i dokonaniu zmian, wyglądało to lepiej. Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko, aby ta drużyna się podniosła - zadeklarował trener Gołębiewski, cytowany przez serwis Legii.

Katastrofalne wieści dla Legii Warszawa! Kłopoty mistrza Polski przed meczem z Leicester, nie wygląda to dobrze

Sonda
Leicester City - Legia Warszawa: kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze