Vikingur Rejkiawik - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech LIVE ONLINE eliminacje LKE mecz Vikingur - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale Vikingur - Lech dzisiaj 04.08?

i

Autor: Cyfrasport Vikingur Rejkiawik - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech LIVE ONLINE eliminacje LKE mecz Vikingur - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale Vikingur - Lech dzisiaj 04.08?

Liga Konferencji Europy

Vikingur Rejkiawik - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech LIVE ONLINE eliminacje LKE mecz Vikingur - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale Vikingur - Lech dzisiaj 04.08?

2022-08-04 16:25

Vikingur Rejkiawik - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech LIVE ONLINE eliminacje LKE mecz Vikingur - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale Vikingur - Lech dzisiaj 04.08? Eliminacje do europejskich pucharów powoli wkraczają w decydującą fazę, a na placu boju pozostały dwie polskie drużyny. W III rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy walczą Raków Częstochowa i Lech Poznań. Kolejorz zmierzy się na tym etapie z Vikingurem Rejkiawik, a 4 sierpnia zagra na wyjeździe. Poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć mecz Vikingur - Lech. Eliminacje LKE Vikingur - Lech LIVE ONLINE

Vikingur Rejkiawik - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Eliminacje LKE mecz Vikingur - Lech GDZIE OGLĄDAĆ?

Lech rozpoczął europejską batalię od eliminacji Ligi Mistrzów, ale w nich poległ już w pierwszej rundzie z Karabachem Agdam. To oznaczało, że mistrz Polski spadł do Ligi Konferencji Europy i "trzecioligowy" puchar jest ostatnią nadzieją poznaniaków na występy w Europie w tym sezonie. Pierwszy dwumecz na tym szczeblu poszedł im niezwykle łatwo, gdyż Kolejorz rozbił gruzińskie Dinamo Batumi 6:1. Już po pierwszym meczu kwestia awansu była rozstrzygnięta. Lech wygrał u siebie 5:0 i na wyjazd do Batumi udał się w celu spełnienia obowiązku. Remis 1:1 rozczarował niektórych kibiców, ale główny cel został zrealizowany już w Poznaniu. Wydaje się, że w III rundzie o taki scenariusz będzie dużo trudniej.

Ogromne kłopoty Rakowa przed meczem ze Spartakiem? Decyzja zapadła w ostatniej chwili, to może zaboleć

Liga Konferencji Vikingur - Lech LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Vikingur - Lech dzisiaj 04.08?

W III rundzie el. LKE rywalem Lecha będzie Vikingur Rejkiawik. Mistrzowie Islandii polegli w LM przeciwko Malmoe FF (5:6), ale w II rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji okazali się lepsi od walijskiego The New Saints (2:0). Tym razem pierwszy mecz Kolejorza odbędzie się na wyjeździe, co stanowi duże wyzwanie. Mistrzowie Polski udali się na Islandię po bolesnej porażce w Ekstraklasie z Wisłą Płock (1:3). W Rejkiawiku postarają się zmazać plamę i zdobyć zaliczkę przed rewanżem w Poznaniu.

To będzie „tajna broń” Rakowa w meczu w Trnawie? Rywale widzą w nim piłkarza na miarę lig zachodnich

Mecz Vikingur - Lech Poznań odbędzie się w czwartek, 4 sierpnia, o godzinie 20:45. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP 2 i TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny jest na stronie sport.tvp.pl. Relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy!

Czesław Michniewicz strasznie chudnie! Imponująca metamorfoza
Najnowsze