Amanda Wolsztyńska kontra Iza Kujawska! Trwa BITWA obłędnie PIĘKNYCH WAGs [ZDJĘCIA]

2020-05-09 7:41
Liga Mistrzyń: Amanda Wolsztyńska - Iza Kujawska
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Amanda Wolsztyńska - Iza Kujawska

Amanda Wolsztyńska kontra Iza Kujawska. Czas na kolejną bitwę WAGs w naszej Lidze Mistrzów! W 1/8 finału powalczą Amanda Wolsztyńska, żona pomocnika Widzewa Łódź Rafała Wolsztyńskiego, oraz Iza Kujawska, dziewczyna byłego napastnika Legii Warszawa Jarosława Niezgody (obecnie Portland Timbers). Obie są przepiękne, ale do ćwierćfinału może awansować tylko jedna z nich! Która? Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Trwa rywalizacja w naszej Lidze Mistrzyń i nawet epidemia nie jest w stanie jej powstrzymać. Dziś kolejny pojedynek w 1/8 finału. O awans w wyborach Miss Polski WAGs powalczą Iza Kujawska i Amanda Wolsztyńska. Piękna blondynka Iza to dziewczyna napastnika Jarosława Niezgody, który niedawno został zawodnikiem amerykańskiego Portland Timbers, ale kojarzony jest głównie z bramkami strzelanymi w ostatnich latach dla Legii. A zmysłowa szatynka Amanda jest żoną Rafała Wolsztyńskiego, pomocnika Widzewa. Która piękniejsza? Ukochana (byłego) legionisty czy widzewiaka? Oglądajcie zdjęcia i głosujcie!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze