Barcelona - Real 1:1 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z półfinału Ligi Mistrzów. Barca w finale!

2011-05-03 19:58

Zakończyło się kolejne starcie gigantów: Barcelona - Real Madryt. Tym razem oba zespoły zmierzyły się w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Faworytem do awansu była Barca, która pierwszy mecz w Madrycie wygrała 2:0.  "Królewscy" nie zdołali odmienić losów tej rywalizacji. Zapraszamy do przeczytania relacji NA ŻYWO na portalu Gwizdek24.pl.

STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE. NACIŚNIJ F5, ŻEBY ODŚWIEŻYĆ.

WYNIK: BARCELONA - REAL 1:1 (1. mecz 2:0). Awans: BARCELONA

Koniec! Barcelona w finale Ligi Mistrzów!

90 min Pedro znów starł się z Marcelo i znów zwija się z bólu...

90 min Na boisko wchodzi Eric Abidal, który niedawno przeszedł operację raka wątroby. Coś niesamowitego...

89 min Barcelona bardzo umiejetnie powstrzymuje ataki Realu

86 min Adebayor nadal znęca się nad Messim - po raz kolejny go sfaulował. Tym razem mamy już żółtą kartkę dla reprezentanta Togo.

Ależ walczą piłkarze Realu! za to należą im się wielkie brawa!!!

82 min Zółta kartka dla Pedro za faul na Diarrze

65 - 55 w posiadaniu piłki na korzyść Barcelony

80 min Ronaldo powalony na ziemię przed Mascherano

78 min A tym razem Marcelo już bez faulu i bardzo dobrze powstrzymał Messiego

75 min Marcelo kompletnie bezmyślnie sfaulował Messiego. Zasłużona żółtka kartka dla Brazylijczyka

74 min Zmiana w Barcelonie. Keita za Villę

73 min Puyol znakomicie wyrzuca piłkę do Villi, a jego kolega z reprezentacji Hiszpanii dochodzi do niej przy linii końcowej i dogrywa na środek pola karnego. Tak jednak są tylko obrońcy Realu Madryt, którzy wybijają piłkę.

70 min Dwójkowa akcja Di Marii z Oezilem, ale górą obrona Barcy

68 min Diarra fauluje Xaviego. Ale czy na pewno było przewinienie?

- W historii Ligi Mistrzów jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by zespół, który przegrał u siebie 0:2 w pierwszym meczu półfinałowym, odrobił straty na wyjeździe.  To nas dodatkowo motywuje. Chcemy przejść do historii - powiedział przed tym meczem polski bramkarz Realu Jerzy Dudek, na swojej stronie internetowej. Czy Królewscy strzelą jeszcze dwa gole, których potrzebują do awansu do finału?

64 min GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! 1:1!!!!!!!!!!!! Marcelo trafia, ale pięknie tę akcję rozegrał di Maria!!!! Real wciąż ma szanse na awans!!!!!

58 min Diarra ostro fauluje Busquetsa, za co dostaje żółtą kartkę

Na wielkie brawa zasłużył Andres Iniesta, który cudownie podał do Pedro.

54 min GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Pedro!!! 1:0 dla Barcelony!!!!

50 min Ronaldo dobrze znalazł Higuaina, ale szybszy Puyol

47 min Higuain trafia do siatki, ale sędzia tego gola nie uznaje!!! Ronaldo podając do Argentyńczyka, faulował jednego z obrońców Barcy

46 min Rozpoczęli

Jeden z kibiców wbiegł na boisko, a porządkowi złapali go dopiero wówczas, gdy przebiegł cały plac gry

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

45 min Podanie Alonso co Arbeloi, ale Hiszpan zablokowany przed Puyola

44 min Villa w świetnejj sytuacji po podaniu Messiego, broni Casillas. Ale jak się okazuje Villa był na spalonym.

40 min Ale teraz cudowne podanie Alonso do Ronaldo i Portugalczyk marnuje świetną okazję!!!

Real Madryt nawet nie może stworzyć groźnej akcji, cały czas się broni...

37 min A teraz Messi!!! Znów górą Casillas!

36 min Pedro przedziera się przez obronę, ale w dobrej sytuacji strzela obok bramki Casillasa!!!

36 min A teraz strzela Villa, broni Casillas ale z najwyższym trudem!!! Blisko gola dla Barcy!!!

34 min Cudowna akcja Messiego! Argentyńczyk strzela jednak obok bramki Casillasa

32 min Strzela Messi, ale to uderzenie musiał wybronić Casillas. I to zrobił.

31 min Cristiano Ronaldo dostał długie podanie, ale przy przyjmowaniu piłki pomógł sobie ręką

28 min Ricardo Carvalho bardzo brutalnie sfaulował Leo Messiego. Argentyńczyk zwija się z bólu na murawie. Bezmyślne zachowanie portugalskiego obrońcy

W tym sezonie finał Ligi Mistrzów odbędzie się na Wembley, czyli tam, gdzie Barca po raz pierwszy zdobyła Puchar Mistrzów. - Byłoby bardzo miło wrócić na stadion, gdzie Klub zdobywał swój pierwszy Puchar Mistrzów i po drodze wyeliminować Madryt, największego, historycznego rywala - powiedział przed spotkaniem gwiazdor Blaugrany, Xavi. Czy pod koniec maja zobaczymy Barcelonę w Londynie?

22 min Ależ blisko gola dla Barcelony! Busquets strzela mocno głową, ale broni Casillas!

- Barça prezentuje nowoczesny styl gry. Jej piłkarze są w ciągłym ruchu. Akcje ofensywne wspomagają boczni obrońcy, za linią piłki zaś zawsze jest ośmiu, dziewięciu graczy - powiedział przed meczem były piłkarz Barcelony, Frank de Boer. Czy będzie mógł tak komplementować swój były zespół również po dzisiejszym meczu?

18 min Kolejna akcja di Marii, pięknie broni Valdes, ale na spalonym Higuain

16 min Wspaniały rajd piekielnie szybkiego Di Marii, ale Argentyńczyk równie efektownie powstrzymany przez defensywę Barcy

12 min Messi ostro faulowany przez Arbeloę. Żółta kartka.

10 min Piłkarze Barcelony jak zwykle wymieniają mnóstwo podań w środkowej strefie boiska. Liczą, że przyniesie im to gola. Czy znów im się uda?

Na stadionie w Barcelonie nie ma trenera Jose Mourinho, który ogląda spotkanie w... hotelu. Ciekawe, jak stamtąd dyryguje swoim zespołem

5 min Akcja Cristiano Ronaldo, Portugalczyk jest najaktywniejszym zawodnikiem na boisku

Obserwatorem tego spotkania jest słynny były sędzia Pierluigi Collina.

W Barcelonie, podobnie jak w Polsce, cały czas pada. Jest jednak o wiele cieplej...

2 min Indywidualna akcja Marcelo. Brazylijczyk jednak powstrzymany