Bartosz Kapustka tak szalał z radości, że... doznał kontuzji! Fatalne wiadomości dla Legii Warszawa

2021-07-21 22:02
Bartosz Kapustka - kontuzja
Autor: TVP Sport / Twitter Bartosz Kapustka - kontuzja

Z nieba do piekła - taką drogę w meczu el. Ligi Mistrzów przeszedł Bartosz Kapustka. Piłkarz Legii Warszawa już w trzeciej minucie meczu Legia Warszawa - Flora Tallin zdobył bramkę, a szalejąc z radości... doznał kontuzji. Takich scen nie oglądamy często. Były reprezentant Polski próbował kontynuować grę, ale w końcu upadł na murawę i schował twarz w dłoniach. To fatalne wieści dla kibiców Legii i całego sztabu szkoleniowego.

Legia Warszawa walczy w eliminacjach Ligi Mistrzów. W II rundzie kwalifikacji mistrz Polski mierzy się z najlepszą estońską ekipą, Florą Tallin. Pierwsze spotkanie rozgrywano na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Fani na trybunach oszaleli z radości bardzo szybko. Już w trzeciej minucie szalonym rajdem przez niemal całe boisko popisał się Bartosz Kapustka. Były reprezentant Polski mógł cieszyć się razem z kibicami. Niestety, szybko na jego twarzy pojawił się wielki grymas bólu!

Wtopa przed meczem Legii w el. Ligi Mistrzów. Mecz opóźniony, rzadko widzi się takie sceny

El. Ligi Mistrzów: Kontuzja Bartosza Kapustki

Piłkarz przeskoczył przez bandę reklamową i nagle mocno się skrzywił. Niczego nieświadomi koledzy dołączyli do jego radości. Bartosz Kapustka miał jednak poważny problem. Na powtórkach widać, jak pojawił się kłopot z jego kolanem. Szybko przetransportował się do sztabu medycznego i kontynuował grę. Po chwili upadł jednak na murawę. Po chwili na boisku w jego miejsce wszedł Bartosz Slisz. Na razie nie wiadomo, jak poważny to uraz!

Zwycięzca dwumeczu II rundy eliminacji Legia Warszawa - Flora Tallin zmierzy się z Dinamem Zagrzeb. Pierwszy mecz na stadionie Legii Warszawa w środę 21 lipca. Rewanż we wtorek 27 lipca o godzinie 17:00.

Czy Legia Warszawa awansuje do Ligi Mistrzów? Głosuj w naszej sondzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE