Leo Messi

i

Autor: twitter Leo Messi

Bestialski faul na Leo Messim! Ten widok mrozi krew w żyłach

2021-09-03 10:16

To cud, że Argentyńczyk nie ma złamanej nogi. Piłkarz z Wenezueli brutalnie zaatakował Leo Messiego i po interwencji systemu VAR wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Tak nieodpowiedzialne zagrania to rzadkość. Oczy na sam widok mogą boleć jeszcze bardziej, gdy atakowany jest piłkarz tej klasy. Messi w niedzielę zadebiutował w barwach w PSG i o mały włos, a czekałaby go długa przerwa w grze.

Luis Adrian Martinez wpakował się wyprostowaną nogą i z całym impetem w okolice kolana Leo Messiego. Szybko zakończył swój udział w tym spotkaniu, bowiem za ten bestialski faul wyleciał z boiska, a rzecz działa się w 29. minucie spotkania. Piłkarz Paris Saint-Germain może mówić o sporym szczęściu. Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda fatalnie, bowiem noga Messiego – pod naciskiem Martineza – wygięła się w niezbyt naturalny sposób.

Andrzej Duda miał specjalną wiadomość dla Lewandowskiego. Wymowne słowo

Kazimierz Węgrzyn MASAKRUJE kadrę. Nie zostawia na piłkarzach suchej nitki | Futbologia

34-latek na szczęście mógł kontynuować grę. Co ciekawe Luis Martinez na boisku przebywał tylko kilka minut. Nie rozpoczął tego spotkania w wyjściowym składzie, zmienił Jose Velazqueza. To nie był pierwszy taki wybryk Wenezuelczyka. W karierze zebrał już sześć czerwonych kartek. Dla niego to początek przygody z wenezuelską kadra, zadebiutował w czerwcu, a mecz z Argentyną był dopiero jego trzecim.

Argentyna wygrała w Wenezueli 3:1 i po siedmiu kolejkach grupy południowoamerykańskiej eliminacji MŚ jest na drugim miejscu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze