Borussia - PSG TV TRANSMISJA NA ŻYWO Liga Mistrzów: Borussia - PSG GDZIE OGLĄDAĆ mecz Borussia - PSG w TV Na jakim programie

2020-02-18 19:29 MD
Erling Haland, Borussia Dortmund
Autor: AP Borussia Dortmund

Borussia - PSG TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV Borussia - PSG w TV Na jakim programie Borussia - PSG LIGA MISTRZÓW. Borussia - PSG w TELEWIZJI dzisiaj. Champions League Borussia Dortmund - PSG STREAM ONLINE w Internecie. To prawdziwy hit 1/8 finału Ligi Mistrzów! Borussia Dortmund z fenomenalnym Erlingiem Brautem Hålandem w składzie zmierzy się u siebie z Paris Saint-Germain. Emocji z pewnością nie zabraknie Borussia - PSG GDZIE OGLĄDAĆ MECZ W TV i czy jest STREAM ONLINE w Internecie.

Borussia - PSG GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Na ten dzień kibice piłkarscy na całym świecie czekali bardzo długo! Wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią pojedynki najlepszym klubów w Europie. Co najlepsze nie jest to już faza grupowa, gdzie można sobie pozwolić na błąd i są okazje do jego naprawienia, ale już etap pucharowy. A to oznacza, że nie ma już miejsca na żadne wpadki! Doskonale wiedzą o tym gracze Borussii Dortmund oraz Paris Saint-Germain, którzy wybiegną na boisko z zamiarem zapewnienia sobie jak najlepszego wyniku przez zaplanowanym na marzec rewanżu w stolicy Francji. Wicemistrzowie Niemiec mocno polegają na swoim zimowym transferze, ściągniętym z Red Bull Sazburg norweskim napastniku Erlingu Braucie Hålandzie, który zanotował znakomite wejście do zespołu. Francuzi mają jednak czym odpowiadać - dość wymienić takie nazwiska jak Neymar, Kylian Mbappe czy Mauro Icardi. Na Signal Iduna Park ujrzymy mnóstwo gwiazd i nie ma najmniejszych wątpliwości, że będzie to jedno z najciekawszych starć 1/8 finału Ligi Mistrzów!

PSG - BORUSSIA NA JAKIM KANALE TV MECZ

Mecz Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain odbędzie się we wtorek, 18 lutego. Mecz Borussia - PSG rozpocznie się o godzinie 21:00. Mecz Borussia - PSG będzie transmitowany w kanale Polsat Sport Premium 2. Żaden DARMOWY i legalny STREAM ONLINE w Internecie nie będzie dostępny. Portal sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z meczu Borussia - PSG. Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze