Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram/Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo

Szok!

Cristiano Ronaldo został przyłapany na gorącym uczynku! Jedno zdjęcie rozpętało prawdziwą burzę, nie da się przejść obok tego obojętnie

2023-04-18 11:00

Cristiano Ronaldo to zdecydowanie jedna z największych gwiazd światowego sportu. Portugalczyk jest prawdziwą ikoną i każdy jego krok śledzą miliony ludzi na całym świecie. Każdy szczegół z życia "CR7" potrafi rozgrzać fanów, a ostatnio jedno zdjęcie rozpętało prawdziwą burzę. Ronaldo został przyłapany na gorącym uczynku i nie dało się przejść obok tego obojętnie.

W ostatnich miesiącach Ronaldo przeniósł się do saudyjskiego Al-Nassr, ale pomimo pobytu na peryferiach światowego futbolu o jego życiu w dalszym ciągu jest głośno. Fani śledzą każdy krok idola w Arabii Saudyjskiej, a sam piłkarz jest jedną z najbardziej obserwowanych gwiazd na świecie. Świadczy o tym m.in. liczba obserwatorów na Instagramie. Profil 38-latka śledzi blisko 580 milionów internautów i jest to najlepszy "ludzki" wynik na tej platformie [więcej obserwujących ma tylko oficjalne konto Instagrama - red.]! Nic dziwnego, że gdy Ronaldo udostępni tam zdjęcie, błyskawicznie obiega ono media. A ostatni jego wpis rozpętał prawdziwą burzę. Wszystko przez jeden szczegół!

Przyłapano Cristiano Ronaldo na gorącym uczynku. Wystarczyło jedno zdjęcie!

Otóż Ronaldo udostępnił na Instastories zdjęcie z sauny w samych bokserkach. Po raz kolejny zaimponował formą, ale zdecydowanie więcej niż o jego regeneracji mówi się o... pomalowanych paznokciach u stóp! Fani błyskawicznie zauważyli ten szczegół i zaczęli szeroko komentować to w mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że nie był to ekstrawagancki wymysł piłkarza, a jedna z metod na zadbanie o zdrowie i higienę.

Paznokcie pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki były pomalowane na czarno, aby pokryć je specjalną warstwą ochronną. Broni ona przed grzybami i innymi bakteriami, a także ogranicza zniszczenia podczas meczów i treningów. Zawodowi piłkarze, bokserzy i inni sportowcy często są narażeni na kontuzje stóp, w tym także paznokci. Takie urazy bywają bardzo bolesne i nieestetyczne. Pomalowanie płytki paznokcia na czarno sprawia, że ten wygląda dużo lepiej. Z pewnością nie przeszkadza to jego pięknej ukochanie Georginie Rodriguez. Jej gorące zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej:

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Listen on Spreaker.
Najnowsze