Sergio Rico

i

Autor: DAVID RAMOS/POOL PHOTO VIA AP, FILE Sergio Rico

fatalne wieści

Dramat zawodnika PSG! Uległ bardzo groźnemu wypadkowi, jego stan jest ciężki, trafił na oddział intensywnej terapii

2023-05-28 21:25

Fatalne informacje płyną ze stolicy Francji. Paris Saint-Germain właśnie zdobyło mistrzostwo Francji, ale świętowanie z pewnością nie przebiega w atmosferze pełnego szczęścia. Jak przekazało PSG, wypadkowi uległ Sergio Rico, rezerwowy bramkarz zespołu. Jego stan jest ciężki i Rico przebywa obecnie w szpitalu w Sevilli na oddziale intensywnej terapii.

Drugi bramkarz Paris Saint-Germain Sergio Rico jest w ciężkim stanie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Sewilli po wypadku, do którego doszło podczas jazdy konnej - poinformował w niedzielę klub. Pilkarze PSG w sobotę po raz 11. zostali mistrzem Francji. Rzecznik zespołu nie podał szczegółów dotyczących wypadku, poinformował jedynie, że piłkarz znajduje się "w ciężkim stanie". Według hiszpańskiego dziennika "Marca" jego stan jest jednak stabilny.

Lokalna telewizja Canal Sur poinformowała natomiast, że 29-letni Rico doznał urazu czaszkowo-mózgowego i został przetransportowany helikopterem do szpitala Virgen del Rocio w Sewilli, gdzie podłączono go do aparatury podtrzymującej życie. Hiszpański bramkarz dołączył do Paris Saint-Germain w 2019 roku. Dotychczas rozegrał 24 spotkania. W sobotę świętował z klubem zdobycie 11. tytułu mistrza Francji.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze