Wanda Icardi

i

Autor: Instagram/wanda_icardi Wanda Icardi

Gwiazdor PSG chce zatrzymać żonę grożąc... odejściem z klubu! Pomieszanie z poplątaniem

2021-10-19 18:29

Od kilku dni światowe media żyją komplikacjami w związku Mauro Icardiego. Żona napastnika Paris Saint-Germain, Wanda Nara, publicznie zarzuciła zawodnikowi niewierność i postanowiła polecieć z dziećmi z Paryża do Mediolanu. Skonfundowany zawodnik próbuje teraz odzyskać swoją ukochaną. Jak donosi "Marca", myśli w tym względzie o niestandardowych sposobach...

O Mauro Icardim i Wandzie Narze było głośno już przed laty, kiedy kobieta dla argnetyńskiego piłkarza zakończyła swój związek z innym piłkarzem, Maxi Lopezem. Oprócz dzieci i miłości parę połączył również fakt, że Wanda zaczęła reprezentować interesy Mauro w roli jego agentki. W 2019 roku zawodnik opuścił Inter Mediolan po wielu latach spędzonych w jego szeregach m.in. poprzez napięte relacje jego żony z szefostwem klubu. Przeniósł się do PSG.

Cała rodzina Icardich zamieszkała zatem w Paryżu, natomiast w miniony weekend Wanda wraz z dziećmi postanowiła wrócić do Mediolanu. "Kolejna rodzina, którą zrujnowałeś dla dzi*ki" - napisała na Instagramie kobieta i usunęła wszystkie swoje zdjęcia z Mauro. Jak szybko poinformowały zagraniczne media, prywatny detektyw wynajęty przez Argentynkę miał wyśledzić, że zawodnik romansuje z jedną z modelek ze swojej ojczyzny.

Zobacz też: Zapytali Łukasza Piszczka o Matty'ego Casha! Takiej odpowiedzi nikt nie mógł się spodziewać, ostra reakcja

Według hiszpańskiej "Marki", sposobem Mauro Icardiego na pokonanie zdecydowanej rekacji żony jest... zagrożenie odejściem z PSG. Jeżeli bowiem napastnik rozstanie się z francuskim klubie, to znacznie finansowo straci na tym także i jego żona, która reprezentuje jego interesy. Najbliższe tygodnie z pewnością przyniosą kolejne rozstrzygnięcia w tej sprawie, którą momentalnie zaczęli śledzić wszyscy sympatycy PSG i argentyńskiego napastnika.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze