Karim Benzema, Real Madryt

i

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ Karim Benzema, Real Madryt

Karim Benzema i jego tajemnice. Szantaż kolegi, oskarżenia o seks z nieletnią

2022-05-06 15:46

Karim Benzema jak wino, im starszy, tym lepszy. Mimo już 35 lat na karku przeżywa chyba najlepszy sportowo czas w karierze. Jednak wcześniejsza kariera Francuza algierskiego pochodzenia to prawdziwy rollercoaster. Szczególnie w burzliwym życiu prywatnym. O skandalach Karima Benzemy Przemek Ofiara opowiadał w nowym odcinku Futbologii.

Karim Benzema dogonił Roberta Lewandowskiego

Zacznijmy od pozytywów, czyli od świetnej gry Karima Benzemy w tym sezonie, który w wyśmienitym stylu zmierza po Złotą Piłkę za rok 2022. W ostatnim meczu z Manchesterem City strzelił zwycięskiego gola, dzięki któremu dogonił w klasyfikacji wszech czasów Ligi Mistrzów Roberta Lewandowskiego (obaj mają po 86 bramek). Francuz wyrównał również osiągnięcie Lewandowskiego z sezonu 2019/20, kiedy to Lewandowski strzelił 15 goli w Lidze Mistrzów. Benzema ma jeszcze jeden mecz (finał z Liverpoolem), żeby dogonić lub pobić Cristiano Ronaldo, który w sezonie 2013/14 strzelił siedemnaście goli.

Legia osłabiona z Górnikiem? Kluczowy piłkarz gotowy do gry, będzie zmiana w składzie

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia

Życie Karima Benzemy to jednak nie tylko przyjemne momenty. Były też skandale, o których swego czasu mówił cały świat. Został uznany za winnego szantażu na koledze z reprezentacji Francji Mathieu Valbuenie i skazany na rok więzienia w zawieszeniu oraz 75 tysięcy euro grzywny,. Benzema wraz z kolegami miał szantażować Valbuenę, że upublicznią sekstaśmę. Ostatecznie Valbuena miał zapłacić wskazanym osobom pieniądze, by taśma nie wypłynęła.

Skandale gwiazdy Realu Karima Benzemy

Benzema miał też problemy po tym, jak prostytutka Zahia Dehar wyznała, że Benzema i Franck Ribery uprawiali z nią seks, kiedy miała zaledwie 17 lat. Ribery przyznał się, ale stwierdził, że nie miał pojęcia, że jest taka młoda. Benzema miał natomiast zaprosić Zahię do hotelu i zapłacić jej 500 euro za seks. Piłkarz kategorycznie zaprzeczał.

To już koniec Sousy we Flamengo? Legendarny trener chce mu zabrać pracę,nie ma cienia wątpliwości

Sonda
Czy Karim Benzema jest lepszym napastnik od Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze