Kibic wtargnął na boisko i ruszył do Lewandowskiego! To, co stało się później, widujemy rzadko

2021-10-21 12:54
Robert Lewandowski
Autor: AP Photo Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w środowy wieczór ponownie pokazał wielką klasę. Polak trafił do siatki w meczu z Benficą, jego Bayern wygrał w Portugalii 4:0, ale nie na zasługach piłkarskich zakończyła się wizyta polskiego piłkarza w Lizbonie. Bardzo głośno było o zachowaniu napastnika tuż po końcowym gwizdku sędziego.

Wielkimi krokami zbliża się gala wręczenia Złotej Piłki 2021. Jednym z faworytów do sięgnięcia po to wyróżnienie jest Robert Lewandowski. Snajperowi przeszło koło nosa to wyróżnienie w 2020 roku, kiedy "France Football" ostatecznie nie zdecydował się na wręczenie nagrody dla najlepszego piłkarza motywując to wybuchem pandemii koronawirusa i jej konsekwencjami w światowej piłce nożnej. Teraz jednak jest już inaczej i kto wie, cz honory nie przypadną Polakowi.

Zobacz też: Niemcy zaatakowali Roberta Lewandowskiego po meczu z Benfiką. Co oni wypisują? Bulwersujące opinie

"Lewy" na pewno pomaga sobie w tym wszystkim taką postawą jak w środę w Lizbonie, gdy w starciu z Benficą zdobył kolejną bramkę w Lidze Mistrzów. Media mocno rozpisują się także o zachowaniu piłkarza po końcowym gwizdku. Na murawę stadionu w stolicy w Portugalii wbiegł jeden z kibiców, wszystko działo się tuż po końcowym gwizdku. Od razu ruszył do Roberta Lewandowskiego prosząc o koszulkę, a ten natychmiastowo przekazał fanowi gadżet, a przy tym go przytulił i z pewnością spełnił jego marzenie.

Światowe gazety mocno chwalą Roberta Lewandowskiego za gest względem fana. Choć chętnych do wbiegnięcia na murawę i złamaniu przy tym zasad bezpieczeństwa jest całkiem sporo, to jednak na ogół ich próby kończą się na szybkim schwytaniu przez służby i wyprowadzeniu ze strefy gry. Tym razem jednak kibicowi udało się dobiec do "Lewego", a sam zawodnik wykazał się wielką klasą nie odrzucając sympatyka, a dając mu niesamowitą pamiątkę.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze