Real Madryt

Autor: Hassan Ammar Cristiano Ronaldo

Liga Mistrzów: Real Madryt - PSG 3:1. Skrót meczu [WIDEO]

2018-02-15 8:24

To był wieczór piłki nożnej! W 1/8 finału Ligi Mistrzów doszło do wielkiego hitu Real Madryt - PSG. Przed rewanżem w zdecydowanie lepszych humorach są "Królewscy". Ekipa ze stolicy Hiszpanii wygrała 3:1, dzięki piorunującej wręcz końcówce. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a pokazali charakter, ponieważ to Paris Saint-Germain jako pierwsze objęło w środę prowadzenie. Zobaczcie skrót meczu Real - PSG.

Na mecz Real Madryt - PSG czekali kibice w całej Europie. Nic dziwnego, w końcu na Estadio Santiago Bernabeu wystąpiła w środę cała plejada gwiazd. Fani, kochający indywidualne popisy piłkarzy, ostrzyli sobie zęby na bezpośrednie starcie Cristiano Ronaldo i Neymara. Lepiej zaprezentował się Portugalczyk, który poprowadził "Królewskich" do triumfu. To on poderwał zespół do działania po straconym w 33. minucie golu. Szczęśliwym strzelcem w ekipie Paris Saint-Germain okazał się Adrien Rabiot.

Tuż przed przerwą zespół ze stolicy Hiszpanii wywalczył rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł oczywiście Ronaldo. CR7 wykorzystał szansę i doprowadził do wyrównania. Jeszcze na osiem minut przed zakończeniem rywalizacji, wydawało się, że paryżanie wyjadą z Madrytu z dobrym rezultatem. Wtedy jednak gospodarze wrzucili piąty bieg. W 83. minucie na prowadzenie Real wyprowadził Ronaldo, a 180 sekund później wynik meczu na 3:1 dla "Los Blancos" ustalił Marcelo.

Real Madryt - PSG 3:1 (1:1)
Bramki: Cristiano Ronaldo 45 (k), 83, Marcelo 86 - Adrien Rabiot 33