Neymar kontuzjowany?

Autor: Eastnews

Neymar kontuzjowany?! Niepokojące zdjęcie Brazylijczyka na Instagramie [ZDJĘCIE]

2018-02-11 14:26

Występ Neymara przeciwko Realowi Madryt zagrożony? Brazylijski skrzydłowy wrzucił na Instagrama wymowne - i niepokojące dla fanów Paris Saint-Germain - zdjęcie. Obłożone lodem kostki, gabinet rehabilitacyjny - czy występ gwiazdy paryżań w starciu z Realem Madryt w 1.8 finału Ligi Mistrzów jest zagrożony?

Neymar w sobotę był bohaterem PSG w spotkaniu z Toulouse. Brazylijczyk w 68. minucie strzelił jedynego gola, zapewnił paryżanom trzy punkty, wytrzymał na murawie pełne 90 minut, ale już po spotkaniu zgłosił problemy fizjoterapeutom. Obłożone lodem kostki wskazują, że piłkarz musi narzekać na ból. To potwierdza nieoficjalne informacje z obozu piłkarza, który od jakiegoś czasu ma poszukiwać nowego pracodawcy z powodu trudności z aklimatyzacją w Ligue 1, gdzie sędziowie rzadko gwiżdżą faule po kolejnych ostrych interwencjach rywali.

Zdjęcie pojawiło się na profilu Neymara na Instagramie, później zniknęło. O problemach ze zdrowiem piłkarza wspominały jednak francuskie media już przed meczem z Tuluzą. Ostatecznie lekarze PSG dali zawodnikowi zielone światło i zezwoliły na grę.

Starcia Paris Saint-Germain z Realem Madryt w 1/8 finału Ligi Mistrzów będą hitem tej fazy Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 14 lutego o godzinie 20:45 na Santiago Bernabeu w Madrycie.