Robert Lewandowski

Autor: fot. AP Photo Robert Lewandowski po zmarnowanym rzucie karnym w meczu z Benfiką

Niespotykane! Lewandowski zmarnował rzut karny! Strzelił wprost w bramkarza

2021-11-02 21:53

Najpierw kolejny kosmiczny rekord w Lidze Mistrzów, a kilkanaście minut później fatalna pomyłka z jedenastu metrów. Mecz z Benfiką Lizbona był dla Roberta Lewandowskiego niczym prawdziwy rollercoaster!

>>>MECZ BAYERN - BENFICA NA ŻYWO<<<

Mecz z Benfiką był dla Lewandowskiego setnym występem w Lidze Mistrzów. Świętowanie Polak rozpoczął w najlepszy możliwy sposób - najpierw w 26. minucie strzelił gola, a kilka chwil później do bramki dorzucił asystę.

Trafienie na 1:0 przejdzie do historii tych rozgrywek - nikt wcześniej nie strzelił bowiem 79 goli w 100 meczach w Champions League. Wydawało się, że nic i nikt nie popsuje już Lewandowskiemu szampańskiego nastroju tego wieczoru.

Tak się bawi Lewandowski! Setny mecz w Lidze Mistrzów i kolejny kosmiczny rekord!

A jednak! Gdy w doliczonym czasie gry Szymon Marciniak podyktował rzut karny dla Bayernu, a do piłki podszedł Lewandowski, wszyscy niemal w ciemno stawiali, że Polak zdobędzie 80. gola w Lidze Mistrzów.

Nic z tego! Lewandowski w swoim stylu do końca chciał wyczekać na ruch bramkarza, ale tym razem mocno się przeliczył, strzelił niemal w środek i Odysseas Vlachodimos bez kłopotu złapał futbolówkę.

Szok, bo Lewandowski z 11 metrów myli się niezwykle rzadko. To dopiero drugi niewykorzystany karny przez Polaka w tym roku i zaledwie siódmy w karierze. No cóż, widocznie Lewandowski jest jednak "tylko" człowiekiem...

Szaleństwo! Seksowna ukochana piłkarza PSG z torebką ze skóry krokodyla za ponad milion złotych!

Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?
Jan Tomaszewski: Lewandowski jest piłkarzem SKOŃCZONYM