Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Przed nim ważne zadanie!

Polski sędzia na meczu Lewandowskiego! Przed nim ważne zadanie, może zaważyć o losach meczu

2022-09-13 18:56

Tomasz Kwiatkowski stanie przed bardzo ważnym zadaniem! Jak poinformował w swoich mediach Polski Związek Piłki Nożnej, polski arbiter zasiądzie za monitorem VAR, a jego analizy sytuacji meczowych mogą przesądzić o wyniku hitowego spotkania w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Kwiatkowski pomagać będzie przy meczu Bayernu Monachium z FC Barceloną!

Robert Lewandowskim nie będzie jedynym Polakiem, który będzie odgrywał znaczącą rolę w spotkaniu Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Barceloną. Jak podał Polski Związek Piłki Nożnej, polski arbiter, Tomasz Kwiatkowski, będzie patrzył na ekran w trakcie analizy VAR. To właśnie jego decyzje mogą zadecydować o bramkach dla drużyny mistrza Niemiec, bądź "Dumy Katalonii". Kwiatkowski bez wątpienia stanął przed wielką odpowiedzialnością.

Cezary Trybański przed Polska - Słowenia: Liczę na polską niespodziankę! [TYLKO U NAS]

Robert Lewandowski niejedynym Polakiem w trakcie meczu Bayern - Barcelona. Kwiatkowski stanie przed wielką odpowiedzialnością

O odpowiedzialności polskiego sędziego w trakcie meczu Bayern - FC Barcelona dowiedzieliśmy się dzięki komunikatom płynącym z samego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tomasz Kwiatkowski zasiądzie przed monitorem VAR podczas meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium – FC Barcelona. Co ciekawe, to jedna z trzech nominacji Kwiatkowskiego na ten tydzień!  - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter.

EA Sports doceniło Roberta Lewandowskiego. Znalazł się w elitarnym gronie

Kwiatkowski doceniany w Europie. Przed nim jeszcze kilka spotkań

Mecz Barcelony i Bayernu nie będzie jedynym wydarzeniem, w którym Kwiatkowski weźmie udział w tym tygodniu. Przed polskim arbitrem analizy VAR w trakcie spotkania  Chelsea FC – FC Salzburg i w trakcie Real Betis – Łudogorec Razgrad. Na całe szczęście Polak nie będzie musiał podróżować,

Taką możliwość daje to, że VAR w spotkaniach europejskich jest obsługiwany centralnie z Nyonu. To w naturalny sposób powoduje, że nie ma konieczności podróżowania, odchodzi zbędna logistyka- czytamy w komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Sonda
Bayern vs Barcelona - kto wygra?
Lewandowski wraca do Monachium
Najnowsze