Real - Manchester City

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ Real - Manchester City

Ogromne emocje w LM

Grad goli w meczu Real Madryt - Manchester City! Szaleństwo w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Spotkanie tak potężnych klubów jak Real Madryt i Manchester City juz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zwiastowało od groma emocji, jednak podopieczni Carlo Ancelottiego i Pepa Guardioli przeszli samych siebie. Strzelanie już w 2. minucie rozpoczął Bernardo Silva, który zaskoczył Andrija Łunina bezpośrednio z rzutu wolnego. Po 15, minutach gry to jednak Real prowadził 2:1 po dwóch szybkich i zaskakujących akcjach, ale to nie był koniec wielkich emocji. Po pięknych bramkach Phila Fodena i Josko Gvardiola zrobiło się 3:2 dla Realu, jednak poprzeczkę pod kątem pięknych bramek podniósł jeszcze Federico Valverde. Po woleju Urugwajczyka wewnątrz pola karnego, obrońcy i bramkarz City mogli tylko patrzeć, jak piłka wpada do bramki. Mecz skończył się ostatecznie remisem 3:3, co zwiastuje jeszcze większe emocje przed rewanżem w Manchesterze.

Real Madryt - Manchester City 3:3 (2:1)

Bramki: żółte: Tchouameni, Akanji, Carvajal, Silva

Kartki:

Real Madryt: Lunin - Carvajal, Tchouameni, Rudiger, Mendy - Valverde (79'), Kroos (Modric 72'), Camavinga (12') - Rodrygo (15') (Diaz 72'), Bellingham, Vinicius Jr. (Joselu 86')

Manchester City: Ortega - Stones, Akanji, Dias, Gvardiol (71') - Rodri, Kovacic - Silva (3'), Foden (66') (Alvarez 87'), Grealish - Haaland

Wielkie emocje na Santiago Bernabeu! Real Madryt podejmuje Manchester City

To już trzeci raz z rzędu Real Madryt zmierzy się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Za pierwszym razem górą byli "Królewscy", natomiast w minionych rozgrywkach to "Obywatele" awansowali do kolejnej rundy, mimo że nie pokonali podopiecznych Carlo Ancelottiego w żadnym meczu. Bez wątpienia będzie to jedno z najciekawszych spotkań w tej rundzie Champions League, a warto zaznaczyć, że w innych Arsenal zmierzy się z Bayernem Monachium, Atletico Madryt rozegra dwumecz z Borussią Dortmund, a PSG powalczy o półfinał z Barceloną.