Robert Lewandowski

i

Autor: AP Photo Robert Lewandowski

Złota Piłka 2022

Robert Lewandowski znowu zaskoczył swoim zegarkiem. Wyglądał, jakby dostał go na komunię

2022-10-18 14:51

Robert Lewandowski (34 l.) znany jest z tego, że ma słabość do pięknych i drogich zegarków. Właściwie przy każdej możliwej okazji błyszczy swoimi luksusowymi akcesoriami. W przeszłości zdarzało się, że wywoływało to spore zamieszenie, a tym razem ponownie zegarek "Lewego" jest w centrum uwagi. Takiej ceny jeszcze nie widzieliście!

Gala Złotej Piłki to nie tylko coroczne podsumowanie piłkarskich dokonań, lecz także okazja, by spotkać się na czerwonym dywanie. Piłkarze znani na co dzień ze sportowego ubioru wskakują w eleganckie stroje i świętują z największymi gwiazdami dyscypliny. Robert Lewandowski od lat jest jednym z głównych bohaterów gali i przyzwyczaił fanów do wyjątkowych stylizacji. Szykowny ubiór często podkreślają luksusowe zegarki, jednak tym razem Polak wywołał zamieszanie w drugą stronę.

Robert Lewandowski znowu to zrobił. Wywołał zamieszanie swoim zegarkiem

Kibice szybko wyłapali, że na ręce "Lewego" pojawił się drobiazg, który nie do końca pasuje do całości. Prawdziwa burza wybuchła po publikacji posta przez FC Barcelona, w którym klub 34-latka zwrócił uwagę na jego zegarek. Okazuje się, że triumfator nagrody im. Gerda Muellera odebrał ją w czasomierzu Unisex Casio Vintage. Cena tego modelu to zaledwie 43 euro, co w przeliczeniu daje nieco ponad 200 złotych! Jest to szokujący aspekt kreacji Lewandowskiego, choć nie wiadomo, czy nie był to specjalnie pozłacany egzemplarz. Wtedy jego wartość drastycznie by urosła. Jedno jest pewne - o zegarku kapitana reprezentacji Polski znowu jest głośno, gdyż wyglądem przypominał upominek z komunii! W poniższej galerii zobaczysz więcej zdjęć Lewandowskiego i jego wyjątkowego zegarka:

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Najnowsze