Liga Mistrzów

Autor: Newsflare/Tarbouriech Roseline via AP Liga Mistrzów

Środa w Lidze Mistrzów: Podsumowanie wszystkich meczów [WYNIKI, STRZELCY, KARTKI]

2015-09-17 0:59

Sport.se.pl zaprasza na krótkie podsumowanie środowych spotkań w Lidze Mistrzów. Jak poradził sobie Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie, na trudnym terenie w Pireusie? Czy Wojciech Szczęsny zdołał zatrzymać wielką FC Barcelonę? Jak porodziły sobie Arsenal i Chelsea Londyn? U nas poznacie wszystkie wyniki spotkań, strzelców goli i rozrabiaków, którzy dostali czerwone kartki.

Robert Lewandowski trochę nas rozczarował. W meczu z Olympiakosem Pireus nie błyszczał, rzadko stwarzał zagrożenie i tak na prawdę tylko w jednej sytuacji był bliski zdobycia gola. Wydaje się, że przez większość spotkania Polak odczuwał ból, który przyczynił się do słabej dyspozycji. Pep Guardiola nie chciał ryzykować i zdjął "Lewego" już w 59. minucie spotkania. W zdobywaniu bramek naszego snajpera wyręczył Thomas Muller.

Zobacz: Luke Shaw z KOSZMARNYM złamaniem nogi! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Dużo dobrego można za to powiedzieć o Szczęsnym, który do 50. minuty bronił wyśmienicie! Pech chciał, że właśnie na początku drugiej połowy Suarez faulował naszego bramkarza, a ten musiał opuścić boisko przez ból w nadgarstku.

Najciekawiej było w Walencji, gdzie goście z Sankt Petersburga wygrali 3:2 po szalonym meczu. Gospodarze zdołali odrobić dwubramkową stratę tylko po to, żeby chwilę później ponownie stracić korzystny rezultat.

Liga Mistrzów: Podusmowanie - środa 16 września

Niespodzianką wieczoru może być występ Arsenalu Londyn, który przegrał na wyjeździe z Dynamem Zagrzeb 1:2. Od 40. minuty "Kanonierzy" musieli grać w dziesiątkę, gdyż za dwie żółte kartki z boiska wyleciał Olivier Giroud. Ekipa Arsene'a Wengera nie potrafiła złapać właściwego rytmu, być może przez duże roszady w składzie. Francuski szkoleniowiec nie wystawił najsilniejszego składu, co pewnie zostanie mu wytknięte przez dziennikarzy.

Ciekawe rzeczy działy się także na innych stadionach. Wszystkie wyniki środowych spotkań Ligi Mistrzów można znaleźć poniżej: