Carlo Ancelotti

i

Autor: AP Carlo Ancelotti

Smutne informacje

Tragedia w rodzinie Carlo Ancelottiego. Spory cios przed meczem w Lidze Mistrzów

2022-11-01 22:05

Przykre informacje dotarły do kibiców z Hiszpanii. Real Madryt poinformował o rodzinnej tragedii Carlo Ancelottiego. Włoski szkoleniowiec "Królewskich" opłakuje śmierć teściowej - Maríi Concepcion Barreny Gutierrez. Miała 95 lat. To wszystko w przededniu ostatniego meczu mistrzów Hiszpanii w Lidze Mistrzów w tym roku.

Ancelotti w 2011 roku związał się z Kanadyjką Mariann Barreną McClay. Po trzech latach para postanowiła wziąć ślub w Vancouver. 63-letni szkoleniowiec i McClay opłakują teraz śmierć mamy małżonki. Odeszła w wieku 95 lat. Kondolencje złożyli też przedstawiciele Realu Madryt, którego Ancelotti jest szkoleniowcem, a w którym pracuje również z Davide, synem z pierwszego małżeństwa. Jest jego asystentem.

Wilfredo Leon musiał pojechać do szpitala. Nowe fakty o stanie zdrowia gwiazdora, który stracił przytomność

"Real Madryt, prezes klubu i zarząd wyrażają głębokie ubolewanie nad śmiercią Maríi Concepcion Barreny Gutierrez, matki Mariann Barreny, żony naszego trenera, Carlo Ancelottiego" - napisano w krótkim oświadczeniu klubu.

Tragiczna informacja dotarła do opiekuna „Królewskich” w trakcie przygotowań do ostatniego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już w środę mistrzowie Hiszpanii mogą postawić kropkę nad i w grupie F. O godzinie 18.45 zmierzą się na Santiago Bernabeu z Celtikiem Glasgow. Piłkarze ze stolicy Hiszpanii mają na koncie 10 punktów i być pewnym pierwszego miejsca, muszą wygrać z mistrzami Szkocji.

Robert Lewandowski bez ogródek o Lechu Wałęsie i Janie Pawle II. O wszystkim powiedział Hiszpanom, nie ukrywa tego

PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Najnowsze