Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Szczere słowa!

Robert Lewandowski bez ogródek o Lechu Wałęsie i Janie Pawle II. O wszystkim powiedział Hiszpanom, nie ukrywa tego

2022-11-01 12:12

Robert Lewandowski został zaskoczony w trakcie jednego ze swoich ostatnich wywiadów. Napastnik reprezentacji Polski i FC Barcelony wziął udział w rozmowie z hiszpańską "LA VANGUARDIA", gdzie dość niespodziewanie został zapytany o postacie Lecha Wałęsy i Jana Pawła II. Kiedy to usłyszycie, nie będziecie mogli uwierzyć, piłkarz już tego nie ukrywa!

Robert Lewandowski postanowił odpowiedzieć na dość nieoczekiwane pytania. Snajper reprezentacji Polski wziął udział w rozmowie z hiszpańskim "LA VANGUARDIA". Oprócz pytań natury piłkarskiej, zawodnik został zapytane o swoje poglądy względem Lecha Wałęsy i Jana Pawła II. Odpowiedzi, jakie wystosował napasnik piłkarskiej reprezentacji Polski nie pozostawiają cienia na temat jego poglądów. 

Robert Lewandowski dostał ciekawe pytania. Zapytali o Jana Pawła II i Lecha Wałęsę

Wywiady z Robertem Lewandowskim najczęściej oscylują wokół pytań sportowych i przy okazji rozmowy Polaka z "LA VANGUARDIA" nie było inaczej. Napastnik reprezentacji Polski był wypytywany m.in. o Bayern Monachium o Leo Messiego, czy o Złotą Piłkę. Nieoczekiwanie jednak zawodnik został zapytany o swoje poglądy na temat Jana Pawła II i Lecha Wałęsy. O obu znanych Polakach Lewandowski ma bardzo dobre zdanie i podkreśla ich wielkie znaczenie dla świata.

- Dla Polski bardzo duże imię. Zrobił naprawdę dużo. Bardzo wielu ludzi na całym świecie go zna, myślę że dla naszej historii był bardzo ważny - powiedział Lewandowski o Lechu Wałęsie.

- Zawsze będę pamiętał go jako dobrego człowieka, który robił wszystko, aby uczynić świat lepszym - powiedział Robert Lewandowski o Janie Pawle II. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze